Neváhejte a přidejte se i vy!

Monte Carlo 2019 |

tenisové statistiky, tenisové výsledky a tipování tenisových zápasů

NAC 0:4 BNF | CD Nacional - Benfica Lisabon (Primeira Liga ...

Je tu konec utkání, které končí jednoznačným vítězstvím hostující Benficy 4:0. Hosté byli po celý zápas lepším týmem a v každém poločase vstřelili po dvou gólech.

GUM 4:0 ESC | Vitoria Guimarães - AS Jeunesse Esch ...

Rafa Soares se dostal až do vápna Jeunesse a vyslal prudkou přihrávku před bránu, ta však jen proletěla bez odezvy. 82 Do domácí rozehrávky se velmi aktivně zapojil brankář, který s míčem došel pomalu až ke středovému kruhu.

Lucas Nk | Facebook

Lucas Nk je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Lucas Nk a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá tak svět otevřenější a propojenější.

POO 3:2 GUM | Portimonense SC - Vitoria Guimarães ...

Máme tady závěr tohoto zápasu. Druhý poločas nabídl krásné gólové situace a otevřený fotbal na obou stranách. Byli jsme svědky parádního závěru zápasu, když v posledních 30 minutách padly 3 branky.

FEI 0:1 STL | CD Feirense - Vitória FC Setúbal ...

CD Feirense - Vitória FC Setúbal (Portugalská Primeira Liga) 0:1 |

MAO 0:3 BOA | CS Marítimo - Boavista FC (Portugalská ...

CS Marítimo - Boavista FC (Portugalská Primeira Liga) 0:3 |

MMA: Flyweight - Jungle Fight Muži 2016 live - výsledky ...

Flyweight - Jungle Fight Muži 2016 live - sledujte soutěž Flyweight - Jungle Fight Muži - výsledky a statistiky - v češtině na

Joao Marcos Nusdeo -

Nusdeo Joao Marcos - osobní profil tenisového hráče / tenisové hráčky. Pozice Nusdeo Joao Marcos ve světovém žebříčku, archivní výsledky, bilance na jednotlivých površích, vzájemné zápasy s dalšími hráči.