Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 35 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Hokej -„Nezvládli jsme to," nekličkuje dvougólový Jan ...

Sparta dál šilhá po druhém místě | - web českého hokeje Dvakrát se střelecky prosadil, Jan Buchtele potvrdil, že se mu v posledních kolech daří. Jenže zkušený útočník musel nakonec spolknout hořký výsledek, Pražané v Kladně neudrželi vedení

Jan Buchtele -

Obránce Jan Kolář zařídil v Kontinentální lize gólem a asistencí domácí vítězství Chabarovsku 2:1 nad Kunlunem Red Star. Hokej Slovan bodoval ve čtvrtém utkání v řadě, pomohl i Buchtele

Jan Buchtele– Wikipedie

Jan Buchtele (* 21.červenec, 1990, Hradec Králové) je český hokejový útočník, odchovanec klubu HC Hradec Králové, který hraje v Extralize ledního hokeje za tým HC Sparta Praha

Hokej -Čeští hokejisté řádili tradičně zejména v KHL. Jak ...

Čeští hokejisté řádili tradičně zejména v KHL. Jak si vedli naši krajánci? Čtěte tradiční souhrn zahraničních soutěží!

Slovan bodoval večtvrtém utkání v řadě, pomohl i Buchtele ...

Moskva - Jan Buchtele přispěl třetím gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy k vítězství Slovanu Bratislava nad čínským Kunlunem 2:1 v prodloužení. Trefil se i další český útočník Roman Horák z Podolsku, který podlehl Chabarovsku 3:4 v prodloužení

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

SPA 3:2 OLO | HC Sparta Praha - HC Olomouc (Tipsport ...

Tak jsem to zakřikl! Nejprve neproměnil svoji šanci Tomášek a poté také Buchtele. Pech posléze našel před brankou právě JANA BUCHTELEHO, který si věděl rady a poslal kotouč kolem tyče Konrádovy branky! Asistence: Lukáš Pech, Milan Jurčina.

Jan Buchtele | - webčeského hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Češi v KHL (5.): Gólmané zářili, tříbodový Polášek - Hokej ...

Tags: Adam Polášek, Alexander Salák, Dominik Furch, Jakub Kovář, Jan Buchtele, KHL. Redaktor tomas.dvorak Redaktor, který by rád okomentoval každou jednu informaci. Na hokej. guru se nejvíce věnuje NHL a české Tipsport extralize.

Útočník Buchtele prodloužil o dva roky smlouvu se Spartou ...

Praha -Útočník Jan Buchtele bude i nadále hájit barvy hokejové Sparty, s kterou prodloužil smlouvu o dva roky. Devětadvacetiletý odchovanec Hradce Králové přišel do pražského klubu v roce 2013 z Pardubic, s kterými získal dvakrát extraligový titul. P