Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 79 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Soutěže v kraji | Krajský svaz ledního hokeje Ústecký kraj

2. KOLO;Číslo zápasu Datum Domácí Skóre P,SN Hosté; U0003: 22.09.2019 17:00: HC Slovan Louny : 8:5: HC Lovosice : Více: U0004: 28.01.2020 18:00: SK Kadaň B ...

HC Poděbrady - HC Junior Mělník (Krajská liga: Středočeský ...

HC Poděbrady - HC Junior Mělník (Krajská liga: Středočeský kraj) 7:6 |

Soutěže v kraji | Středočeský Krajský svaz ledního hokeje

Krajský svaz ledního hokeje Středočeský kraj | telefon: 602 270 903 | email: 602 270 903 | email:

HC Junior Mělník | Utkání | Muži A: Krajská liga mužů 2015 ...

Klubový web HC Junior Mělník HC Junior Mělník | Utkání | Muži A: Krajská liga mužů 2015 - 2016 Klub - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém . | Provozuje s

HC Junior Mělník – Wikipedie

HC Junior Mělník (celým názvem: Hockey Club Junior Mělník) je český klub ledního hokeje, který sídlí v Mělníku ve Středočeském kraji.Klub navazuje na dlouholetou hokejovou tradici VTJ Mělník.Založen byl v roce 1999.Od sezóny 2012/13 působí ve Středoč

HC Junior Mělník | Utkání | Muži A: Krajská liga mužů 2017 ...

Krajská liga mužů, 2017 - 2018. HC Poděbrady - HC Junior Mělník. 0:6. 0:2, 0:2, 0:2. Branky a nahrávky: 6. Fedymycz (Litera, Cafourek), 7. Šubrt (T.Havel), 23. ... Poděbrady hrály dobrý hokej a jestli takhle budou pokračovat, tak se brzy odlepí od ko

Hockey Club Poděbrady -

See more of Hockey Club Poděbrady on Facebook ... Related Pages. HC Jičín. Sports Team. Zámecký biograf Poděbrady. Movie Theater. Divadlo Na Kovárně Poděbrady. Performance Art Theatre. SK Sršni Kutná Hora. Amateur Sports Team. Město Poděbrady. City H

HC Choceň | Utkání

kolo datum domácí hosté ; 1. ne 10.9. HC Poděbrady: HC Choceň: 9:2: 2. pá 15.9. HC Choceň: TJ Spartak Nové Město nad Metují

Brdský spoj - Sport

Jenže to bylo všechno. Ještě před druhou přestávkou Poděbrady vyrovnaly a poslední třetina se Příbrami vůbec nepovedla. Naopak Poděbrady přidaly další dva góly a na úkor Příbrami si tak vrátily naději na záchranu. KRAJSKÁ LIGA HC Poděbrady – HC Příbr

HK Králův Dvůr | Základní informace o klubu

2006/07 - 2013/14: Krajský liga mužů - Středočeský kraj 2013/14: sestup do KSM - Středočeský kraj 2014/15: Krajská soutěž mužů - 1, místo a postup do KLM