ŽL č. 18. – 1.11.2016. Titulní strana. SLOUPEK STAROSTY. Informace o svatebních obřadech v roce 2016. Od začátku roku 2016 do konce měsíce října 2016 bylo uzavřeno ve správním obvodu matričního úřadu Žamberk celkem 34 svatebních obřadů, z tohoto počt

Domov pod hrademŽampach je příspěvkovou organizací Pardubického kraje, která poskytuje nyní tři druhy sociálních pobytových služeb. Tyto služby jsou určeny pro zdravotně postižené osoby s mentálním postižením a eventuálně s přidruženou tělesnou nebo

08-2010 - Město Lanškroun

Domov důchodců Dobrá Voda Dobrá Voda u Českých Budějovic 373 16 Pod Lesem 1362/16 VYKOUPIL-PX Rooseveltova 834 PANAGOPULOS,zastávka DUHA ... H.SLOUPNICE KONZUM 441 Sloupnice 565 53 Horní Sloupnice 335 LOCHENICE HRUŠKA (680) Předměřice nad Labem 503 0

osvit ci?slo2.qxd - Děti

Komentáře . Transkript . osvit ci?slo2.qxd

30 29 28b 28a 27c 27b 27a 26d 26c 26b 26a Odbor Oper. program /nástroj pomoci Název projektu Nositel projektu Usnesení orgánu kraje OKŘ OPPS ČR-Rak Twinning Jihomoravský kraj - Dolní Rakousko

Domov pro seniory -

Domov pro seniory Sloupnice. příspěvková organizace. Horní Sloupnice 258, 565 53 Sloupnice . Vážení blízcí našich klientů, od 25. 5. 2020 se na základě rozhodnutí Vlády ČR povolují návštěvy klientů v domovech pro seniory. Spolu s klienty se na Vás mo

Zámrsk rozpoutal zkázu. Těchonín vzdoroval Ústí - Orlický ...

Domácí byli po celý zápas lepší, hosté pořádně nevystřelili na branku. V prvním poločase ještě stačili bránit, přesto šla Sloupnice do vedení, branku vstřelil už v 7. minutě V. Fikejz. Ve druhém poločase už Sloupnice dominovala, třemi brankami se blý