Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 32 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Hokejisté Loun zvládli velký obrat. Souboj neporažených ...

Litoměřice - V litoměřické Kalich Areně se v neděli 7. října hrál v Krajské hokejové lize duel dvou neporažených celků - domácího béčka a Slovanu Louny. Zvládli ho lépe hosté, kteří sice prohrávali o tři góly, nakonec ale právě o tři branky vyhráli a

Na výhru nad Litoměřicemi v retro utkání se hokejisté ...

Přitom Litoměřice nás v početní výhodě trápily celou sezonu. Byla ale škoda, že jsme inkasovali dvě minuty před koncem třetiny gól na 2:1,“ zhodnotil úvodní dějství gólman Motoru Jan Strmeň, který momentálně léčí zlomený ukazovák pravé ruky.

Zubři v Litoměřicích ztratili vyhraný zápas. Dovezli bod ...

Vítězství a jistotu druhého místa drželi v rukou, nakonec přerovští hokejisté odjeli z Litoměřic s jedním bodem za prohru 4:5 po samostatných nájezdech. V závěru totiž nejprve přišli o dvoubrankové vedení, alespoň o dva body je pak v prodloužení „okr

Liga juniorů (lední hokej) – Wikipedie

Družstva umístěná po první častí ve skupině západ na prvním až čtvrtém místě a dvě družstva ve skupině střed na prvním až čtvrtém místě se utkají čtyřkolově každý s každým s tým že výsledky z první části se nezapočítávají, mužstva která se ve skupině

Stadion tak srovnal bilanci v přípravě na 1:1, naopak Ústečtí po úvodní výhře v Kadani přidali druhou porážku v řadě. Hokej, letní příprava 2019: Stadion Litoměřice - Slovan Ústí nad Labem 8:2 (5:1, 2:1, 1:0) Branky a nahrávky: 2. Jánský (Strejček, V

| online přenosy sportovních utkání, závodů a ...

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Skvělý závěr! Hokejisté Stadionu Litoměřice udolali ...

Litoměřičtí se po bezbrankové první třetině ujali vedení díky Jebavému, domácí ale ještě v téže periodě srovnali zásluhou Zikmunda. Minutu a půl před koncem využil přesilovou hru po obrovské hrubce domácích Dvořák a Stadion si tak odvezl těsné vítězs

I derby vÚstí ovládl litoměřický Stadion - Ústecký deník

Litoměřický Stadion si odvezl výhru také z Ústí nad Labem, kde ovládl druhé letošní derby v poměru 4:2. Derby Ústí Litoměřice, ilustrační foto.

Sportovní výsledky - Sport -

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

Hradec spolupracuje s Fortunou, stadion pod Bílou věží ...

Zimní stadion v Hradci Králové změní svůj název, od 1. ledna se z něj stane Fortuna Aréna! V úterý dopoledne to vedení tamního klubu sdělilo na tiskové konferenci v centru Prahy, kde se společností Fortuna uzavřelo dohodu o vzájemné spolupráci, ta je