22J Wellnes pobyt De Luxe v Hluboké nad Vltavou

HIT Luxusní 5* hotel s veškerým komfortem ubytovaní Vám nabídne vše pro vydařený pobyt ve znamení odpočinku. Čeká Vás výběrové ubytování, lahodná polopenze, pestrý relaxační program, neomezené užívání hotelových wellness služeb a to vše v krásném prostředí jižních Čech.

Zde je kompletní program balíčku Wellnes pobyt De Luxe: tentokrát jsme pro Vás připravili opravdu nadstandardní ubytování v nedávno otevřeném hotelu 5* kategorie v Hluboké nad Vltavou. Hotel si klade za cíl, aby si klienti během pobytu opravdu maximálně odpočinuli a k tomu je také vybaven. Po celou dobu pobytu budete moci neomezeně využívat hotelové wellness, fitness a balneo centrum, kde Vám bude k dispozici bazén, whirpool, finská sauna, aroma sauna, infrasauna, římská lázeň, Kneippova lázeň, solná jeskyně, odpočinková zóna s barem, kompletně vybavené fitness centrum s kardio zónou a balneo centrum s pestrou nabídkou masáží a dalších relaxačních procedur.

Z relaxačních procedur jsme do balíčku zařadili harmonizující bylinou koupel ve speciální dvojvaně následovanou masáží teplým olejem pro každého. Dále je pro dámu připravena kokosová aroma masáž a pán se zase může těšit na regenerační masáž hlavy a šíje (tzn. celkem 6 procedur). Bohaté snídaně formou švédských stolů a dvě výběrové romantické večeře formou menu včetně aperitivu budou jistě lákadlem pro chuťové buňky. Blízkost zámku Hluboká na romantickou procházku či poznávání vhodně doplní již tak pestrý program, který výběrový balíček Wellnes pobyt De Luxe nabízí.

K wellnes pobytu lze doobjednat
K balíčku Wellnes pobyt De Luxe je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 5 900 Kč, 2) Balíček Relax plus - klasická masáž zádové sestavy pro pána, harmonizující bylinná koupel pro dámu - 2 399 Kč, 3) Balíček Spa - originální zkrášlující aroma masáž pro dámu, kompletní masáž lávovými kameny pro pána - 3 399 Kč, 4) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 5) Projížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 6) Let vrtulníkem nad zámkem Hluboká pro jednu osobu - sezoně - 3 999 Kč, 7) Let balonem nad Hlubokou a okolím pro pár (pouze jaro až podzim) - 14 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje 5* hotelu otevřeného v roce 2010 Vám poskytnou maximální komfort z ubytování. Interiéry pokojů jsou v moderním stylu s precizností v každém detailu, přírodou inspirovaných barevných tónech a s nadstandardním vybavením poskytují ideální podmínky pro pohodlí hostů. Součástí každého pokoje je LCD TV se satelitním vysíláním, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, klimatizace, topení s individuálním nastavením, moderní koupelna s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, hudba v koupelně, telefon s přímou volbou, pokojový trezor, radiobudík, značková hotelová kosmetika

Stravování
V ceně balíčku Wellnes pobyt De Luxe je zahrnuta výběrová polopenze. Každé ráno si vychutnáte snídani formou švédských stolů a po oba večery se budete moci těšit na slavností romantické tříchodové menu pro pár včetně aperitivu. Hotelová restaurace s neopakovatelnou atmosférou, perfektním servisem a vynikající mezinárodní kuchyní si Vás jistě získá. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním sommelierským servisem. Součástí restaurace je i venkovní terasa s výhledem na golfové hřiště.

Lokalita wellnes pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámku)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Sedm kilometrů to budete mít na zříceninu hradu Karlův Hrádek, dále se můžete vypravit do Českého Krumlova či do Českých Budějovic.

Ostatní
Wellnes pobyt De Luxe je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 5 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může cestovat s Vámi, hotel disponuje i pokojem pro handicapované klienty.

cena: 15999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]