11J Hluboká nad Vltavou - pobyt s vyhlídkovým letem
Ubytování ve 4* hotelu v Hluboké nad Vltavou, romantická večeře pro dva při svíčkách, relaxační masáže, neomezený vstup do wellness centra a hlavně zážitek v podobě vyhlídkového letu nad touto kouzelnou částí jižních Čech. Pokud tedy toužíte po romantice a chcete i něco zažít, tak vybíráte zcela správně!

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dva na Hluboké s vyhlídkovým letem: ubytujeme Vás ve 4* hotelu, který leží nedaleko zámecké dominanty v Hluboké nad Vltavou, jejíž návštěvu si během pobytu zajisté nenecháte ujít. Ihned po příjezdu bude dáma přivítána rudými růžemi a na oba bude čekat sladké překvapení. V ceně pobytu jsou dále zahrnuty snídaně formou švédských stolů a lahodná romantická večeře pro pár včetně láhve vína. Nechybí ani relaxace v podobě dvou hodinových klasických (případně thajských) masáží celého těla a neomezeného vstupu do hotelového wellness s bazénem, whirpoolem, saunou a infrasaunou.

Nyní se již dostáváme k aktivitě v oblacích. Během vyhlídkového letu, který probíhá z letiště vzdáleného jen 5 Km od Hluboké si prohlédnete z ptačí perspektivy zámek i další krásy jižních Čech (vyhlídkové lety probíhají při optimálním počasí po celý rok).

K pobytu pro dva na Hluboké lze doobjednat
K pobytu Hluboká s vyhlídkovým letem je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 800 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Projížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 4) Fun balíček - projížďka kočárem po Hluboké a 2x klasická regenerační masáž - 2 999 Kč, 5) Balíček Relax Speciál - regenerační zábal nohou pro dámu, klasická masáž pro pána - 1 899 Kč, 6) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu - 1 699 Kč. Doobjednávky k romantickému víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: green fee na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, projížďku na koních, relaxační centrum včetně balneo služeb, tenisové kurty, bowling a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV- SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně balíčku Romantický víkend pro dva na Hluboké jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a tříchodová romantická večeře pro pár společně s lahví vybraného vína. K dispozici Vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou. V případě zájmu lze k pobytu Romantický víkend pro dva na Hluboké doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Lokalita pobytu pro dva
Hluboká nad Vltavou - Jižní Čechy (hotel se nachází nedaleko zámku)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Pobyt pro dva lze uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) či na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 800 Kč pro pár). Hotel disponuje parkovištěm pro hosty, domácí mazlíčci jsou též vítáni. Aktivity ve vzduchu jsou závislé na meteorologických podmínkách. V případně silného větru či bouřky se let po dohodě s letištěm přesouvá na jiný termín.

cena: 10699,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]