21J Romantická noc pro dva na Hluboké
Ne každý vyšetří na pobyt celý víkend a proto jsme pro Vás připravili Romantickou noc na Hluboké. V balíčku s kvalitním ubytováním v oblíbeném hotelu, spoustou romantiky a relaxace v podobě masáží a vstupu do wellness centra Vám zaručeně nebude nic chybět.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc na Hluboké: ubytujeme Vás v komfortním hotelu 4* kategorie, který se nachází ihned u zámecké dominanty v Hluboké nad Vltavou. Zámecké zahrady Vám poslouží jako ideální místo na romantickou procházku a jistě též nevynecháte prohlídku samotného zámku, který je otevřen celoročně.

Po příjezdu Vás mile překvapí romantické aranžmá pokoje s okvětními lístky růží. Následně můžete vyzkoušet hotelové relaxační centrum (bazén s protiproudem, whirpool, sauna, infrasauna), kde si příjemně odpočinete. Poté již bude připravena lahodná romantická večeře formou tříchodového menu v hotelové restauraci, která bude tím nejlepším začátkem vydařeného romantického večera. Druhý den si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů. A nebude chybět ani slíbená klasická masáž zádové sestavy pro každého z páru . (Balíček je samozřejmě možné prodloužit o druhou noc včetně polopenze na víkendový pobyt - za 2 990 Kč.)

K pobytu Romantická noc na Hluboké lze doobjednat
K pobytu Romantická noc na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 990 Kč, 2) Projížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 3) Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, reflexní masáž pro pána - 1 799 Kč, 4) Balíček Hit - projížďka kočárem po Hluboké a 2x reflexní masáž - 2 999 Kč, 5) Welcome set - kytice růží pro dámu a láhev sektu pro pána po příjezdu - 999 Kč, 6) Vyhlídkový letnad zajímavými místy jižních Čech pro dva (létá se celoročně) - 3 399 Kč. Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné hosty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem či minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Romantická noc na Hluboké je zahrnuta polopenze. V den příjezdu pro Vás bude připravena tříchodová večeře pro pár formou výběru z menu. Druhý den pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů. K dispozici Vám bude nejen hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou.

Lokalita romantické noci
Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámecké dominanty)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Romantickou noc na Hluboké je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu klidněji. Pobyt lze i prodloužit - cena za noc navíc s polopenzí je 2 990 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách.

cena: 5199,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]