16ZČ Pobyt pro rodiny s dětmi na ŠumavěRodinný pobyt na Šumavě je ideální variantou pokud si přejete prožít několik dní v rodinném kruhu v krásné šumavské přírodě, vyzkoušet si společně z dětmi jízdu na koních a vychutnat si lahodnou stravu, kvalitní ubytování a možnosti relaxace.

Zde je kompletní program balíčku Rodinný pobyt na Šumavě: tentokrát Vás vypravíme do nedávno otevřeného hotelu, který se nachází v krásné šumavské přírodě a jehož součástí je i jezdecká stáj. Ubytujeme Vás v útulných pokojích dle počtu členů Vaší rodiny - k dispozici jsou tří, čtyř i pětilůžkové pokoje. Během celého pobytu bude pro Vás připravena polopenze - snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou menu. Dále je součástí pobytového balíčku výjížďka na koních (pro menší děti lze zajistit poníka) s profesionálním instruktorem a to pro všechny členy rodiny.

Mnoho možností na výlety za poznáním, na túry či procházky šumavskou přírodou, ale i na sportovní vyžití společně s neomezeným užíváním hotelového relaxačního centra s bazénem a saunou vhodně doplní program pobytu. Vezměte tedy celou rodinu a pojeďte si užít pár krásných dní do šumavské přírody!

K balíčku Rodinný pobyt na Šumavě lze doobjednat
K balíčku Rodinný pobyt na Šumavě je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro tři osoby - 2 899 Kč, 2) Balíček Klasik - medová masáž pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána - 1 299 Kč, 3) Balíček Relax - masáž lávovými kameny pro pána, relaxační program se zábalem z mořských řas, havajskou masáží a regenerační masáží zad pro dámu - 2 499 Kč, 4) Výuka jízdy na koních - výuka jízdy na koních s trenérem pro celou rodinu - 1 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
V balíčku Rodinný pobyt na Šumavě je pro Vás připraveno kvalitní ubytování v pokojích nově otevřeného hotelu 4* kategorie. Pokoje jsou zařízeny dřevěným nábytkem a dále disponují vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, připojením na internet a minibarem. V případě zájmu je možné na pokoj zajistit dětskou postýlku.

Stravování
Během Rodinného pobytu na Šumavě si budete moci pochutnat na lahodné polopenzi. Vydatné snídaněformou švédských stolů budou doplněny o večeře formou tříchodového menu. K dispozici Vám mimo hotelové restaurace bude i letní terasa na grilování a vinárna s bohatým výběrem jak domácích tak světových vín.

Lokalita rodinného pobytu
Šumava - Klatovsko (hotel se nachází na samotě u Nalžovských hor)

Zajímavosti okolí
Šumava Vám poskytne mnoho možností na vyžití. Její krásná příroda je jako dělaná na pěší túry, v létě potěší cyklisty, na podzim houbaře a v zimě milovníky zimních sportů. Zde je několik tipů na zajímavé výlety v blízkém okolí: hrady Rábí, Kašperk a Velhartice, rodný dům a muzeum F.Křižíka v Plánici či Klatovy s historickým centrem a katakombami.

Ostatní
Rodinný pobyt na Šumavě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 899 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Cena pobytu je za dva dospělé a jedno dítě, v případě zájmu je možné pobyt upravit i pro čtyř či pětičlenné rodiny.

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]