15J Noc pro zamilované v 5* hotelu na Hluboké


Prožijte neopakovatelný pobyt v nejluxusnějším hotelu jižních Čech. Bude Vás čekat komfortní 5* ubytování, degustační 5ti chodová večeře, relaxační masáže i neomezené užívání moderního hotelového wellness, fitness a balneo centra. A to vše v destinaci, která pro romantický balíček nemá konkurenci, v Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program pobytu Noc pro zamilované v luxusním 5* hotelu: tentokrát jsme pro Vás připravili nadstandardní ubytování v nedávno otevřeném hotelu 5* kategorie v Hluboké nad Vltavou. Ihned po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a potěší Vás i milé překvapení na pokoji. Následně se již budete moci pustit do zajímavého programu. Hotel si klade za cíl, aby si klienti během pobytu opravdu maximálně odpočinuli a k tomu je také vybaven. Po celý pobyt budete moci neomezeně využívat hotelové wellness, fitness a balneo centrum, kde Vám bude k dispozici bazén, whirpool, finská sauna, aroma sauna, infrasauna, římská lázeň, Kneippova lázeň, solná jeskyně, odpočinková zóna s barem, kompletně vybavené fitness centrum s kardio zónou a balneo centrum.

Z procedur jsme do balíčku zařadili romantickou aromakoupel ve speciální dvojvaně, relaxační masáž kokosovým olejem pro dámu a masáž hlavy a šíje pro pána. Po masážích a relaxaci v moderním wellness centru se můžete vypravit na romantickou procházku třeba do zámeckých zahrad či přímo na zámek. Po návratu pro Vás bude připravena 5ti chodová degustační večeře doplněná o aperitiv a láhev vína v příjemné atmosféře stylové hotelové restaurace. Gurmánský zážitek bude tím nejlepším začátkem vydařeného večera. (Jedná se o pobyt na dva dny a jednu noc v případě zájmu lze prodloužit na víkend - doplatek činí 5 900 Kč).

K pobytu Noc pro zamilované lze doobjednat
K pobytu Noc pro zamilované na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 5 900 Kč, 2) Balíček Relax plus - klasická masáž zádové sestavy pro pána, harmonizující bylinná koupel pro dámu - 2 399 Kč, 3) Balíček Spa - aroma masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 3 399 Kč, 4) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 5) Projížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 6) Let vrtulníkem nad zámkem Hluboká - pro jednu osobu - (pouze v letních měsících) - 3 999 Kč, 7) Let balonem pro pár nad zajímavými místy jižních Čech (duben až říjen) - 14 999 Kč. Doobjednávky k romantickému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje 5* hotelu otevřeného v roce 2010 Vám poskytnou maximální komfort z ubytování. Interiéry pokojů jsou v moderním stylu, s precizností v každém detailu, přírodou inspirovaných barevných tónech a s nadstandardním vybavením poskytují ideální podmínky pro pohodlí hostů. Součástí každého pokoje je LCD TV se satelitním vysíláním, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, klimatizace, topení s individuálním nastavením, moderní koupelna s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, hudba v koupelně, telefon s přímou volbou, pokojový trezor, radiobudík, značková hotelová kosmetika.

Stravování
V ceně balíčku 5* noc pro zamilované nemůže chybět prvotřídní gurmánský zážitek. 5tichodové degustační menu pro pár doplněné o aperitiv a láhev vína v příjemné atmosféře stylové hotelové restaurace, připravené kuchařským mistrem z prvotřídních surovin si jistě získá každého skutečného gurmána. Samozřejmostí je i snídaně formou švédských stolů. Hotelová restaurace, která se zaměřuje na mezinárodní kuchyni Vás jistě mile překvapí. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním sommelierským servisem. Součástí restaurace je i venkovní terasa s výhledem na golfové hřiště.

Lokalita pobytu pro dva
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámku)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Pobyt Noc pro zamilované je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu (druhá noc včetně snídaně pro pár činí 5 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může cestovat s Vámi, hotel disponuje i pokojem pro handicapované klienty.

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]