4J Královský víkend v Českém Krumlově
Český Krumlov je dlouhodobě jednou z nejpopulárnějších destinací v nabídce romantických víkendů. Pokud se tedy chcete seznámit s kouzlem Českého Krumlova, tak balíček Královský víkend Vám nabídne komfortní ubytování v historickém centru, lahodnou stravu, relaxační a zkrášlovací procedury i návštěvu krumlovského zámku.

Zde je kompletní program pobytu Královský víkend pro pár v Českém Krumlově: tento balíček nabízí ubytování přímo v historickém centru města, které je díky své architektuře na seznamu UNESCO. Ke kvalitnímu ubytování ve stylovém 4* hotelu přidáme snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a romantickou večeři pro pár v hotelové restauraci. Jako vhodné doplnění k romantickým procházkám a poznávání jedinečné atmosféry města poslouží vstupenky na krumlovský zámek (v zimních měsících do hradního muzea).

Královský víkend v Českém Krumlově Vám nejen dopřeje poznat toto krásné místo, ale poskytne Vám i porci relaxace. Jako součást balíčku jsme pro dámu připravili 90ti minutovou zkrášlovací čokoládovou kúru, která nejen zjemní pokožku, ale postará se i o zklidnění organizmu. Pán se zase může těšit na 60ti minutovou klasickou masáž zádové sestavy a jako bonus ještě přidáme možnost zahrát si bowling. Vypravte se tedy do Českého Krumlova za poznáváním jedinečných míst, komfortním ubytováním, lahodnou stravou a příjemnou relaxací.

K pobytu Královský víkend v Českém Krumlově lze doobjednat
K pobytu Královský víkend je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 900 Kč (v mimosezóně 2 600 Kč), 2) Balíček Relax - masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž pro pána (obě procedury jsou hodinové) - 1 299 Kč, 3) Balíček Krumlov Speciál - pro dámu masáž lávovými kameny, pro pána klasická relaxační masáž celého těla - 2 399 Kč, 4) Balíček Hýčkání - pro dámu kompletní medová detoxikační kúra a pro pána reflexní masáž nohou a rukou (obě procedury jsou hodinové) - 1 699 Kč, 5) Denní hrací fee na 18ti jamkové golfové hřiště v Českém Krumlově pro pár - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie Vám zajisté zpříjemní pobyt v Českém Krumlově. Do základní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, telefon a minibar. V případě zájmu je možné na pokoj přidat přistýlku.

Stravování
V ceně pobyty jsou zahrnuty snídaně, které si buďto vychutnáte formou švédských stolů v hotelové restauraci nebo Vám je hotelový personál bude servírovat až do postele a čtyřchodová romantická večeře pro pár v hotelové restauraci. V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní hotelová terasa s krásným výhledem na řeku a město.

Lokalita víkendu pro pár
Český Krumlov - Jižní Čechy (hotel se nachází v historickém centru města)

Zajímavosti okolí
Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Budete se moci kochat krásnou architekturou, ale i navštívit muzea, galerie a další známá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit např. zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Královský víkend v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například na prodloužený víkend (cena za noc navíc je dle sezóny 3 900 Kč / 2 600 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 9799,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]