5ZČ Wellness víkend pro dva na Šumavě
Wellness víkend na Šumavě to je výběrové ubytování v anglickém stylu uprostřed kouzelné šumavské přírody doplněné o pestrou relaxaci (bylinné koupele, klasickou masáž, neomezený vstup do bazénu a wellness či originální speleoterapie v jeskyni), lahodnou polopenzi a další zajímavý program.

Zde je kompletní skladba pobytu Wellness víkend na Šumavě: tentokrát Vás vypravíme na malebnou Šumavu. Ubytujeme Vás v kvalitně vybaveném pokoji hotelu 4* standardu, který vznikl citlivou přestavbou historických budov pocházejících ze 13. století. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou bohatých švédských stolů a každý večer pro Vás bude připravena tříchodová večeře pro pár ve stylové hotelové restauraci.

Okolní příroda Vás určitě naláká k procházkám či túrám avšak základem bude pestrá relaxace.Neomezený vstup do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén (s masážními tryskami, podvodním osvětlením a umělou hvězdnou oblohou), saunu a relaxační místnost doplníme o romantickou bylinnou koupel ve speciální dvojvaně. Pro dámu jsme dále připravili klasickou masáž zádové sestavy. A jako bonus přidáme netradiční relax - speleoterapii v hotelové jeskyni, která pozitivně působí na dýchací soustavu a pro každého vstup na Priessnitzův chodník s blahodárnými účinky na dolní končetiny. K tomu budete moci příjemně relaxovat v hotelovém parku či bezplatně využívat pestrou sportovní nabídku hotelu (např. hotelový tenisový dvorec), v zimním období zase obdržíte slevu na skipasy. Wellness víkend Vám představí Šumavu ve své plné kráse.

K wellness víkendu lze doobjednat
K balíčku Wellness víkend Šumava je možné přiobjednat následující služby: 1) Doobjednávka noci navíc včetně snídaně - 2 300 Kč, 2) Doobjednávka noci navíc včetně polopenze - 2 800 Kč, 3) Balíček Relaxace - pro pána masáž zádové sestavy a pro dámu medové terapie - 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Wellness víkend na Šumavě Vám nabídne kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* standardu. Každý pokoj je vybaven tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji nová Full HD LED TV, nechybí telefon, koupelna s vanou nebo sprchvým koutem, vysoušeč vlasů, kosmetika, župan a pantofle. V případě zájmu lze na pokoj zajistit přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování
Během pobytu Wellness víkend na Šumavě se můžete těšit na polopenzi. Snídaně formou švédských stolů (v letních měsících lze snídat i v hotelovém parku) doplní lahodné večeře formou tříchodového menu dle výběru. Kuchařští mistři Vám rádi připraví vyhlášené lahůdky z ryb či zvěřiny, ale v případě zájmu neopomenou ani vegetariánské pokrmy. Mimo restaurace Vám bude k dispozici vinárna v historických prostorách ze 13. století, kavárna s venkovní terasou odkud je překrásný výhled na panorama Šumavy a bar.

Lokalita wellness víkendu
Šumava - Kašperské hory

Zajímavosti okolí
Uprostřed kouzelné Šumavské přírody se spoustou možností (procházky, túry, výlety na kolech či na běžkách), jak v zimních, tak v letních měsících se zaručeně nudit nebudete. Zde přikládáme několik tipů na zajímavé výlety. Milovníci historie se mohou vypravit na některý z hradů v blízkém okolí Kašperk, Švihov, Rábí, Klenová. Exkurze do tradiční sklárny v Anníně, rozhledna Javorník nebo muzeum Šumavy jsou další alternativy.

Ostatní
Wellness víkend na Šumavě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 300 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty (střežené kamerovým systémem a noční službou), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 7899,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]