13JM Pobyt v Kroměříži s vyhlídkovým letem
Pobyt v Kroměříži s vyhlídkovým letem je skutečná lahůdka. Můžete se těšit na luxusní ubytování v nedávno otevřeném hotelu 4* standardu přímo na historickém náměstí a k tomu ještě prohlídku mnoha krás Zlínského kraje z ptačí perspektivy díky vyhlídkovému letu.
Zde je kompletní program balíčku Pobyt v Kroměříži s vyhlídkovým letem: jak již úvod napověděl tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v hotelu, který se nachází v zrekonstruované renesanční budově, jejíž historie sahá až do 16. století a ve které bydlel například Karel Havlíček Borovský. Hotel si i po rekonstrukci zachoval svůj historický ráz, který však příjemně propojil s komfortním a stylovým vybavením. Na uvítanou obdržíte šálek lahodné kávy a na pokoji pro Vás bude připraveno ovoce. Během pobytu si vychutnáte lahodné snídaně formou švédských stolů (případně lze k pobytu doobjednat i polopenze).

Součástí pobytového balíčku je vstupenka do Arcibiskupského zámku, který společně se zahradami patří do Světového kulturního dědictví UNESCO. Avšak poznávat budete i nad zemí a to díky vyhlídkovému letu, který Vám z ptačí perspektivy představí Kroměříž, hrad Buchlov, Velehrad, rozhlednu Brdo, zámek Napajedla, zámek Kvasice a další zajímavá místa v okolí (vyhlídkový let je privátní pouze pro Vás).

Pobyt v Kroměříži s vyhlídkovým letem garantuje nejen romantické ubytování, ale i jedinečný zážitek s vyhlídkového letu.

K pobytu v Kroměříži lze doobjednat
K Pobytu v Kroměříži s vyhlídkovým letem je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 1 600 Kč, 2) Doobjednávka polopenze pro pár - 1 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na výběrové ubytování v pokojích v secesním stylu, kde se spojuje elegance s komfortem. Každý pokoj je ve svém pojetí zcela originální a v interiéru byly obnoveny původní prvky historické budovy. Ke standardnímu vybavení pokoje patří: koupelna, WC, lednice, minibar, trezor, kabelová televize se satelitním příjmem, CD přehrávač, internet, klimatizace

Stravování
V ceně pobytového balíčku jsou zahrnuty lahodné snídaně formou švédských stolů. Na další pokrmy lze využít nabídku hotelové restaurace, která se soustřeďuje na české kulinářské umění z konce 19. století. Nabídka restaurace je obměňovaná podle sezóny a výběru od místních pěstitelů. Ke každému jídlu Vám bude nabídnuto nejvhodnější víno z moravských vinic. K pobytu je v případě zájmu možné doobjednat polopenzi.

Lokalita pobytu
Kroměříž (hotel se nachází přímo na historickém náměstí)

Zajímavosti okolí
Kroměříž bezpochyby patří mezi nejkrásnější historická města naší země a nabídne Vám mnoho možností na zajímavý program. Pokud se však budete chtít vypravit za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámky Chropyně a Holešov, lázně Luhačovice, skanzen Rymice, Tlumačovské rybníky s větrným mlýnem nebo Baťův mrakodrap ve Zlíně.

Ostatní
Pobyt v Kroměříži je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo před hotelem se nachází parkoviště pro hosty - parkovné je již zahrnuto v ceně pobytu. Hotel má bezbariérový přístup.

cena: 8799,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]