9JM Romantický pobyt pro dva De Lux - ZnojemskoRomantický víkend pro dva De Luxe Vám přináší vše pro vydařený zážitkový pobyt. Můžete se těšit na luxusní ubytování ve výběrovém apartmánu hotelu 4* Superior, lahodnou polopenzi v čele s romantickou večeří při svíčkách, neomezený vstup do hotelového wellness centra, bazénu, privátní relaxaci ve vířivce, masáže pro každého z páru či vstup do hotelového casina. To vše je pro Vás připraveno ve vínu zaslíbeném a vyhledávaném Znojemském regionu.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend pro dva De Luxe: jak již úvod napověděl, tentokrát máme pro Vás připraveno ubytování v moderním hotelu standardu 4* Superior, který leží u hranic v těsné blízkosti Znojma. Pro stylové prožití pobytu je pro Vás připraven nejluxusnější hotelový apartmán. Během pobytu si jistě pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele doplní 1x výběrové romantické večerní menu při svíčkách a 1x klasické večerní menu pro pár v hotelové restauraci.

Romantické chvíle si užijete i během privátního pronájmu vířivky včetně láhve sektu a mísy ovoce. Dále nechybí slíbený neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, saunou, parní lázní a fitness během celého pobytu. Dáma se může těšit na klasickou masáž zádové sestavy a regenerační masáž obličeje, pro pána jsme připravili masáž šíje a zádové sestavy a reflexní masáž nohou. Dále si budete moci vyzkoušet zda je štěstěna na Vaší straně díky volnému vstupu do hotelového casina a jistě využijete i ideální lokality na nějaký vydařený výlet. Pojeďte si užít nadstandardní romantický víkend na oblíbený jih Moravy.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na výběrový hotelový apartmán jehož součástí je oddělená ložnice a obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC, telefon, 2x LCD televize s příjmem satelitních programů, minibar, trezor, klimatizace, vysokorychlostní internet. Bačkůrky a župany Vám budou k dispozici po celou dobu pobytu.

Stravování
V ceně romantického víkendu pro dva je zahrnuta polopenze. Snídaně formou bohatých švédských stolů na každé ráno a doplní 1x výběrová romantická večeře pro pár a 1x večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Mimo stylové restaurace Vám poslouží na posezení u lahodné kávy či exotických drinků i hotelový Lobby bar.

Lokalita romantického víkendu pro dva
Jižní Morava - Znojemsko (hotel se nachází u hranic s Rakouskem 10 Km od Znojma)

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma Vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc je 4 450 Kč pro pár). Parkování je zajištěno v podzemní garáži hotelu (je již zahrnuto v ceně pobytu). Hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 10999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]