3ZČ Wellness víkend na historické usedlosti u Fr. Lázní
Wellness víkendový pobyt Vám nabídne romantické chvíle v nedávno zrekonstruované historické usedlosti ležící na samotě mezi Františkovými Lázněmi a Chebem. Mimo stylového ubytování se můžete těšit na lahodnou stravu, opravdu bohatý program se zaměřením na relaxaci či vyjížďku na koních.

Zde je kompletní program Wellness víkendu na historické usedlosti: tentokrát jsme pro Vás připravili kvalitní ubytování v hotelu, který vznikl rekonstrukcí historické venkovské usedlosti. Romantické aranžmá Vás bude čekat na pokoji vyzdobeném okvětními lístky. Na přivítanou Vás potěší mísa s ovocem a v restauraci welcome drink. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů nebo s donáškou až do postele a na romantických večeřích (viz Stravování) v hotelové restauraci.

Základem pobytu je pestrý relaxační program. Můžete se těšit na privátní pronájem vířivky doplněný stylově o láhev sektu a jahody. Dále je pro každého z páru připravena klasická masáž zádové sestavy a pro dámu ještě navíc regenerační medový zábal. Nechybí ani relaxační koupel v originální dvojvaně s pivní nebo bylinou přísadou a privátní vstup do sauny a parní lázně.

Jelikož je součástí usedlosti i stáj a ekofarma, tak v pobytovém balíčku nemůže chybět vyjížďka na koních. Pokud stihnete všechen relax a ještě vyšetříte chvíli, tak okolí nabízí možnosti na zajímavé výlety či další aktivity (např. kola, inline brusle, čtyřkolky, loďky na vyjížďku po přehradě).

K wellness víkendovému pobytu lze doobjednat
K Wellness víkendovému pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 100 Kč, 2) Balíček Hit - originální bylinná masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 1 599 Kč, 3) Balíček Relaxace - medová kúra (zábal, masáž, peeling) pro dámu a klasická masáž celého těla - 1 799 Kč, 4) Vyhlídkový let pro pár nad zajímavými místy záp. Čech (např. Mariánské Lázně, Cheb) - 3 499 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Wellness víkendový pobyt Vám nabídne ubytování v příjemně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, bezdrátové připojení k internetu a minibar (k dispozici je na požádání i dětská postýlka). Hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Stravování
V ceně tohoto wellness pobytu je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a na dvě lahodné večeře (1x klasická večeře formou tříchodového menu a 1x romantická večeře při svíčkách formou pětichodového menu). Mimo hotelové restaurace Vám bude k dispozici i cowboys bar a v letních měsících terasa, kde pravidelně probíhá grilování.

Lokalita wellness víkendového pobytu
Západní Čechy - hotel se nachází na samotě mezi Chebem a Františkovými Lázněmi

Zajímavosti okolí
Mezi doporučené tipy na výlet jsou nedaleké Františkovy Lázně, přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s hradem a komplexem domů z 15. století. Dále se můžete vypravit do Karlových Varů, Mariánských Lázní, na zámek Kynžvart či do kláštera premonstrátů v Teplé.

Ostatní
Wellness víkendový pobyt v historické usedlosti je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 100 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 7999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]