Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 84 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

VIT 6:0 TRE | HC Vítkovice Ridera - Dukla Trenčín ...

HC Vítkovice Ridera - Dukla Trenčín (Prípravný zápas) 6:0 | Onlajny.eu. Mějte krásný zbytek večera, užijte si nadcházející víkend a já se budu těšit zase někdy na početnou.

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

TRE 3:2 ZVO | HK Dukla Trenčín - HKM Zvolen (Tipsport Liga ...

Druhý bod si po skvělém rozstřelu připsala Dukla, rozhodl Radjenovic, který proměnil dva nájezdy. Trenčané jsou tak stále ve hře o šesté místo, Zvolen ztratil na první Bystricu.

TRE 3:0 ZIL | HK Dukla Trenčín - MsHK Žilina (Tipsport ...

Současné vyloučení: Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Cebák – 2 min., držení). Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Bagin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

Slováci v české extralize a jejich působení v klubech (od ...

- hokejové statistiky. (starty a góly za reprezentaci k 1.3.2020) Brankáři: (26) Matěj Bartozel H. Králové 2017-18 {jako druhý brankář nastoupil k 1 utkání, do hry nezasáhl} 14/- Marek Čiliak Brno 2013-19 Zlín, Brno 2019-20 56/- Jarom

- Sběratelé

Pavel Cebak Lukáš Valeck ý ...

Online: Trenčín - Nitra 5:3, Tipsport Liga (SR) play-off ...

Hokej Urazil Jágr Slováky? Golonka ho zkritizoval; Technet Raketové vlaky Moloděc nosily balistické střely; Právě čtete. Mohlo by vás zajímat. Čínská pětka mezi sebe nikoho nepustí. Jeden člen je z USA; Na kolaps společnosti člověka nikdo nepřipraví,

| hokej

Jihlava v dnešním utkání vítězí suverénně 5:0.V obecně nezáživném zápase byla po šedesát minut lepším týmem a ve třetí třetině si už jenom hlídala výsledek, který si pojistila gólem v 56. minutě z hole Tomáše Chlubny.Šancí však měla poměrně hodně, a