Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 71 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vsetín Jokers | Stolní hokej

V sobotu 7. dubna jsme zajížděli do Valašského Meziříčí na turnaj pořádaný Českým svazem stolního hokeje. Byl, již čtvrtý a poslední turnaj série grand prix a sjelo se na něj… 28/03/2018 23/09/2018 by Lukáš Fojt

Turnajšesti týmů :: HOHA - Hubáček - Odehnal hokejová ...

Každý zápas trvá 35 minut, po každých dvou odehraných zápasech probíhá úprava ledu. Na každém zápase je přítomný sudí, časomíra a pro zpříjemnění i hudba v přerušení. Každý tým má k dispozici svoji šatnu, ve které má k dispozici pití a drobné občerst

Stopky online - jednoduché a přesné online stopky

Na internetu můžete najít stopky měřící čas od vteřin po dny. Stopky online měří čas i mezičas jakékoli činnosti, kterou se rozhodneme měřit. Měřený čas se pak můžete pokusit zlepšovat, například pokusit se rychleji dokončit nějakou činnost, třeba sp

BNB-pravidla soutěže - HC Rakovník, z.s.

Pravidla– lední hokej BNB – CUP 2019/2020 . ... Časomíra: hraje se 3x15 min. čistého času. Třetí třetina se vždy dohrává. (mezi ... Na základě zápisu bude reklamaci řešit následně vedení soutěže s vedením ZS v Rakovníku.

HC VERVA Litvínov -

Velkou příležitost měl na druhé straně Dáňa, který získal puk a ve vlastním oslabení ohrozil ránou z levé strany Čermáka. Časomíra ukazovala dvě minuty do konce, když trenér Litvínova sáhl k logickému řešení, zkusil hru bez brankáře. Čermák ze střída

Motoristické sporty - Měření zrychlení (sprint na 400m apod.) pomoci připojeného PC Hokej, fotbal, košíková apod. - zobrazování skóre zápasu, herního času. Všechny sporty - Měření do 99h 59m 60s, nebo 99m 59s 99ss (dle počtu číslic panelu).

Online: Slovensko - Hokej

Češi hrají takový defenzivní hokej, když jsou ve vedení. Zkoušeli jsme to protlačit přes hráče, někdy to jde a někdy ne. Určitě je dobré hrát proti takovým soupeřům. Filip Chytil (útočník, Česko): Už před zápasem jsem říkal, že se na tu atmosféru těš

Vltavská amatérská hokejová liga

Ceny na ZS Soběslav : 1,5 hod. ledu 2300 ,- šatna navíc 160 ,- časomíra 200,- celkem 2660,- bez rozhodčích (platí se na místě nebo fakturou) Rozhodčí se platí zvlášť přímo jim (místnost vedle vrátnice) Ceny rozhodčích 2 x 300 Kč. Celkem 3260,-/ na tý

PROSPECTA - Ostatní sporty

Venkovní výsledková tabule pro pozemní hokej, model L4SH2H 30/25 ... Praha - tréninková časomíra na plavaní Zdice - venkovní bazén Praha - paintball ČSAR Praha - akrobatický rock ad roll Hradec Králové - pozemní hokej ...

Sportovní ukazatel skóre - výsledková tabule - časomíra

Sportovní ukazatel skóre - výsledková tabule - časomíra. Sportovní ukazatele skóre a časomíry od předního světového výrobce firmy BODET, Francie. V e-shopu jsou pouze ty nejčastěji objednávané. Na požádání Vám naceníme výsledkovou tabuli nebo časomír