Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 68 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

BRO 0:2 ZAP | Sokol Brozany - SK Zápy (Česká fotbalová ...

A máme tu konec dnešního zápasu. V něm byly Zápy po celé utkání lepším týmem a zaslouženě se radují z výhry 2:0. Nejprve v 54. minutě se střelou z vápna prosadil Karel Piták a v 79. minutě pečetil výhru hostů hlavou Miroslav Novák.

Czech Republic Cup 2007/08

Budějovice 0-2 1.FC Brno Chomutov 0-3 1.HFK Olomouc Fotbal Třinec 2-1 FK Mladá Boleslav Fotbal Fulnek 1-1 FK Slovan Liberec [3-4 pen] Fotbal F-M 1-2 FK Jablonec 97 Bohemians Praha 2-0 FC Viktoria Plzeň SK Líšeň 0-1 FK Viktoria Žižkov Quarterfinals Fi

Ondrášovka Cup 2010/11 – Wikipedie

Sezóna 2010/2011 Ondrášovka Cupu je druhou sezónou české fotbalové pohárové soutěže pod tímto názvem, který nahradil předchozí Pohár Českomoravského fotbalového svazu.Pohár začal předkolem 18. července 2010. Ve finále 25. května 2011 na stadionu v Ji

Zápasy&výsledky | MOL Cup

102' Diop D. 116' Smola T. FC Baník Ostrava. Osmifinále

Online: Brozany - Chrudim 1:2, MOL Cup - Fotbal

Právě čtete. Slavia ztratila, Plzeň ne. Sparta už je čtvrtá, Bohemians zabojují o Evropu; Válka, chaos, emoce. Trpišovský po ztrátě v Ostravě: Bylo to nekoukatelné

- specialista na evropský fotbal

Od pondělí může na fotbal 2500 osob: Od pondělí bude na fotbalových zápasech povolena přítomnost 2500 lidí místo dosavadního limitu 500 osob, který platil pro všechny sportovní akce. O dalším uvolnění vládních opatření proti šíření covidu-19 dnes inf

BRO 1:2 CHR | Sokol Brozany - MFK Chrudim (MOL Cup ...

Domácí Brozany se ale proti druholigovému soupeři neměly za co stydět, prakticky až do posledního momentu bojovaly o vyrovnání, neřku-li o navýšení vedení před 70. minutou. 90+2 Konec zápasu.

FK Fotbal Třinec – oficiální internetové stránky

ODLOŽENÍ DNEŠNÍHO UTKÁNÍ . Vážení fanoušci, sděluji Vám, že z důvodu probíhajícího hygienického šetření v našem klubu, se utkání 24. kola F:NL FK FOTBAL TŘINEC a.s. – FC Sellier&Vlašim, které mělo být sehráno dnes ve čtvrtek 18. června 2020 se začátk

Pohár České pošty 2014/15 – Wikipedie

FK Fotbal Třinec (II) 95 FC Chomutov (III) 0–5 FK Baumit Jablonec: 96 SK Sulko Zábřeh (III) 0–2 MFK OKD Karviná (II) 97 SK Sokol Brozany (IV) 2–6 SK Dynamo České Budějovice: 98 SK Hranice (IV) 1–1 (4–5 pen.) SFC Opava (II)

Online: Brozany - Varnsdorf 0:3 ... - Fotbal

Mohlo by vás zajímat. Neměli teplou vodu, ani na rohlík. Dnes je jméno Jindřiška vedle Kollera; Šumavský návrat psí ikony. Jak Lassie zachraňovala děti z Lužnice