Neváhejte a přidejte se i vy!

Marcel Dionne– Wikipedie

Marcel Dionne (*3. srpna 1951, Drummondville, Québec, Kanada) je bývalý kanadský hokejista.Odehrál 18 sezón v NHL, na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let patřil mezi její největší hvězdy.V historické tabulce produktivity útočníků patří v NHL do pr

FLA 4:2 ARI | Florida Panthers - Arizona Coyotes (NHL ...

Florida Panthers - Arizona Coyotes (NHL) 4:2 | Florida právě vstřelila branku! A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky dokázal poslat obránci tísněný ALEKSANDER BARKOV.

Aleksander BARKOV - Prague NHL

Sezóna Tým GP Goals Asist Points PIM +/-SB GVít PSCelk PSDal Sekund GAA SO GVýh GPSčelil GPSchytil %/záp; 2020: FLORIDA Panthers: 63: 57: 23: 80: 10: 7: 60: 9 ...

Přejmenované ceny: Jágrova a Nedomanského trofej |

Jazyky. ENGLISH. Welcome to the official site of the National Hockey League. FRANÇAIS. Bienvenue à , le site officiel de la Ligue nationale de hockey

Pavel Zacha - Hned vúvodním zápase nové sezony NHL si ...

Hned vúvodním zápase nové sezony NHL si Pavel připsal ASISTENCI! Na vítězství to ale tentokrát nestačilo, když New Jersey podlehlo Floridě 1:2 v prodloužení. Přesto se český mladík předvedl v dobrém...

PHILADELPHIA FLYERS - Stránky 489 - HokejFórum

Oba vykazují čísla hodná 1. centru NHL. No doubt. Přičemž při hře 5-on-5 je Couts celkově lepším hráčem. Ve speciálních formacích pak Barkov. Nebýt letos naší tragické PP, tak Couts měl 85+ bodů v prstem v nose, a to už není takový rozdíl vzhledem k

Střípky z regionu - Pro Prostejov

We try to look at both the long-term and short-term, but the short-term is always the goal here. It’s always about now.” 26.01.2015 v 02:23 Shannon

FLA 4:5 WSH | Florida Panthers - Washington Capitals (NHL ...

Florida Panthers - Washington Capitals (NHL) 4:5 | Florida právě vstřelila branku! Domácí rychle na začátku druhé třetiny zvyšují na 3:1!

Barkov rozstřílel Montreal, v Pittsburghu padlo jedenáct ...

NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.

FLA 2:3 CHI | Florida Panthers - Chicago Blackhawks (NHL ...

Florida Panthers - Chicago Blackhawks (NHL) 2:3 | V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks. Autorem vítězné branky je JONATHAN TOEWS.