Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 17 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

SOB 4:3 KRO | 1.FC Slovácko B - SK HS Kroměříž ...

1.FC Slovácko B - SK HS Kroměříž (Moravskoslezská fotbalová liga) 4:3 | Slovácko v přestřelce porazilo Kroměříž 4:3. Diváci viděli sedm branek, z toho tři penalty, dvě zahrávalo Slovácko a jednu Kroměříž.

Cosmin Frasinescu (Poli Iasi) - Profil hráče -

Profil hráče Cosmin Frasinescu (Poli Iasi) na Statistiky (zápasy, góly, karty) a historie přestupů.

Líšeň – Petřkovice 1:2 – SK Líšen

Rozhodla kvalitnější střídačka. SK Líšeň-FC Odra Petřkovice 1:2. Poločas: 1:0.Branky: 27.Rolinek – 67. Neumann, 83. Lokša. Rozhodčí: Popelák ...

DSF (1:1) HOF | Fortuna Düsseldorf - TSG 1899 Hoffenheim ...

První poločas je u svého konce a Fortuna Düsseldorf zatím hraje s oslabeným TSG 1899 Hoffenheim 1:1. Už v 5. minutě se domácím podařilo vsítit gól, který vstřelil Hennings.

CHR 1:3 JAB | MFK Chrudim - FK Jablonec (Tipsport liga ...

MFK Chrudim - FK Jablonec (Tipsport liga) 1:3 |

OPA 3:2 TRI | SFC Opava - FK Fotbal Třinec (Přípravný ...

Fotbalisté Slezského FC Opava v přípravě z pěti utkání zvítězili jen jednou, když v Rakousku porazili slovenské Zlaté Moravce v poměru 3:0. Naposledy Opava podlehla polskému Jastrzebie 0:1. V podstatě jediným pozitivem, které si Slezané z utkání odne

VYS 8:3 MOT | FC Slavoj Vyšehrad - FK Motorlet Praha ...

Fotbal. Tenis. Florbal. ... eToro– forex broker pro začátečníky. 25. Jakub Vojta teď na levé straně hřiště nešetrně poslal k zemi Vojtěcha Šanderu, Vyšehrad tak bude zahrávat nadějně vypadající standardní situaci. 24. Nadějně vypadající šanci Motorle

OLO 1:1 RUZ | SK Sigma Olomouc - MFK Ružomberok (Přípravný ...

SK Sigma Olomouc - MFK Ružomberok (Přípravný zápas) 1:1 |

ZIV 5:3 ZBZ | TJ SokolŽivanice - FK Zbuzany 1953 (Česká ...

TJ SokolŽivanice - FK Zbuzany 1953 (Česká fotbalová liga (B)) 5:3 |

Astra II - výsledky, program zápasů | Fotbal, Rumunsko

Stránka Astra II na Livesportu přináší livescore, výsledky, program zápasů, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, červené karty, …).