Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 56 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

TBL 4:2 VEG | Tampa Bay Lightning - Vegas Golden Knights ...

Tři hvězdy utkání: 1. Andrej Vasilevskij (TBL) 27 zák., 2 góly, 93,1% 2. Brayden Point (TBL) 1+1 3. Steven Stamkos (TBL) 1+0

Šťastný

Hokejový útočník a dvojnásobný mistr světa. Na světových šampionátech získal nejstarší z bratří Šťastných ještě tři stříbrné medaile, zahrál si i na Kanadském poháru 1976.

VEG 5:6 CAR | Vegas Golden Knights - Carolina Hurricanes ...

Vegas Golden Knights se po měsíci venkovních zápasů vrátili domů. V zápase vedli o dvě branky, ale hosté otočili zápas a do vedení je poslal Martin Nečas. Následně Cody Eakin vyrovnal na 5:5. V prodloužení gól nepadl, v nájezdech rozhodl Andrej Svečn

PeterŠťastný – Wikipedie

Klubový hokej. Peter Šťastný patří mezi nejvýznamnější postavy slovenského hokeje v historii. Svoji hokejovou kariéru začínal v roce 1974 v klubu HC Slovan Bratislava, kde spolu se starším bratrem Mariánem a mladším bratrem Antonem vytvořili obávanou

PeterŠťastný -

Bývalý hokejista Peter Šťastný (18. 9. 1956), reprezentoval Československo, Kanadu a Slovensko. Vítěz Kanadského poháru, dvojnásobný mistr světa. Po emigraci byl v 80. letech druhým nejproduktivnějším hráčem NHL po Waynu Gretkém. Působil jako generál

St. Louis Blues Archives - Hokej.guru

Bouwmeester zkolaboval, duel mezi Anaheimem a St. Louis zůstal nedohrán. Šestatřicetiletý kanadský obránce Jay Bouwmeester během první třetiny utkání mezi Anaheimem Ducks a St. Louis Blues zkolaboval.

Dinamo Riga - Slovan Bratislava 03.12.2017,16:00 ...

Máte již svůj účet? Přihlášení. Menu. Extraliga; NHL; KHL; EBEL; Češi v zahraničí; Videa; Tipy na hokej