Reference Víkendové pobyty pro dva


Reference: Mimo mnoha spokojených zákázníků patří mezi naše obchodní partnery například Siemens s.r.o., ČSOB a.s., Zentiva k.s., Česká spořitelna a.s., T-mobile a.s., HP s.r.o. nebo RWE a.s..

Media: O našich aktivitách jste se mohli dočíst např. v Hospodářských novinách, Lidových novinách, Denících Bohemia na serveru Idnes.cz či v magazínech Glanc, Profit nebo Strategie.

Ocenění: Náš partnerský web Romantické víkendy se umístil na třetím místě v prestižní soutěži Živnostník roku ve Středních Čechách

Členství a spolupráce: Jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, aktivně spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu i regionálními organizacemi na podporu cestovního ruchu.

10 důvodů proč zvolit naše víkendové pobyty pro dva

1. Víkendové pobyty prodáváme již více než 10 let (narozdíl od některé "sezonní konkurence"); členství v Hospodářské komoře České republiky, spolupráce s Českou centrálou cestovního ruchu a agenturou na podporu domácího cestovního ruchu, zákaznicky ověřený a bezpečný eshop, mnoho spokojených klientů, firem i provozovatelů je tou nejlepší garancí pro Vás, že naše služby skutečně fungují a jsou prověřené.

2. Ceny našich pobytů jsou vždy konečné - cena je vždy kalkulována na víkend (3 dny a 2 noci) pro dvě osoby a je v ní zahrnut jak pobyt, tak mnoho dalších přidaných aktivit (nikde nemáme cenu od či různé hvězdičky, které mají za cíl mást kupující).

3. Pobytové balíčky na víkendové pobyty sestavujeme s cílem, abyste si užili jak pobyt na netradičním místě (v nabídce máme většinu turisticky populárních destinací v ČR), tak zajímavý doplňkový program.

4. Naše pobytové lokality se nacházejí po celé ČR (ale je možné se s námi vypravit i na Slovensko či do Maďarska) a pobyty jsou stavěny pro všechny věkové kategorie.

5. Certifikát a veškeré informace k pobytu zasíláme v dárkovém balíčku, abyste vše mohli rovnou předat obdarované / mu, poukazy na pobyty mají šestiměsíční platnost, aby si obdarovaná / ý mohl ideálně zvolit termín pobytu dle svého požadavku, v případě zájmu nabízíme možnost bezplatné výměny pobytového balíčku za jiný, pokud by zvolený pobyt obdarovaným nevyhovoval.

6. Na víkendových pobytech s námi spolupracují jak významné hotelové řetězce, tak menší rodinné hotely, všichni naši partneři jsou důkladně vybraní a prověření provozovatelé hotelů, pravidelně kontrolujeme poskytované služby a necháváme si vypracovávat hodnocení jednotlivých pobytů.

7. Dárkový balíček s poukazem na víkendový pobyt Vám v případě zájmu doručíme kurýrem do 24 hodin po celé ČR, při doručení balíčku emailem obdržíte certifikát s informacemi k pobytu během několika minut od objednávky a ihned můžete obdarovávat nebo vyrazit na víkend.

8. Nonstop 24 hodinový telefonický servis i během víkendů je Vám neustále k dispozici (my nezavíráme v 18.00).

9. Víkendové pobyty jsou výborný dárek k Vánocům, výročí, Valentýnu, svatbě či k ostatním významným rodinným událostem, naše pobyty lze využít i jako vhodné dárky pro zaměstnance, pobyty se hodí i do benefit programů do soutěží či pro obchodní partnery (nabídku pro firmy rádi připravíme na míru).

10. Pobytové balíčky prodáváme jak s otevřeným datumem tak přímo na vybrané termíny, pobyt Vám rádi připravíme i zcela na míru - stačí nám zaslat Vaše požadavky na lokalitu a program.