12ZČ Luxusní pobyt pro dámy v Mariánských Lázních
Balíček Luxusní lázně pro dámy nabízí jak pestrou škálu zkrášlujících procedur tak výběrové ubytování v centru Mariánských Lázních s polopenzi formou bufetových stolů. Pokud tedy chcete být za víkend mladší a krásnější, tak Vám tento pobyt můžeme vřele doporučit.

Zde je kompletní program pobytu Luxusní Mariánské Lázně pro dámy: můžete se těšit na ubytování v moderním hotelu 4* standardu, který se nachází v centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu se Zpívající fontánou jistě umocní příjemnou atmosféru z pobytu. Součástí balíčku bude lahodná polopenze - jak snídaně tak večeře si vychutnáte formou teplého studeného bufetu.

Ale hlavním cílem pobytu je odpočinek, doplnění energie a zkrášlení a tímto směrem je stavěn i relaxační program. Čekají Vás následující procedury: 2x 60 minutové kosmetické ošetření (odlíčení a hloubkové čištění pleti, peeling a úprava obočí, masáž obličeje následovaná aplikací masky, aplikace séra dle typu pleti, aplikace očního a denního krému), následovat bude 2x spa manikura (změkčení nehtového okolí pomocí olejíčku, úprava nehtů a nehtové kůžičky pomocí brusky, nanesení regeneračního oleje a krému na ruce) a do třetice 2x spa pedikura (vodní lázeň se solí, úprava nehtů, nehtové kůžičky a chodidel, nanesení regeneračního krému). K takto bohatému programu ještě přidámeneomezený vstup do moderního hotelového bazénu a parní a finské sauny.

Dále se jistě vypravíte na kolonádu, ke Zpívající fontáně či na další zajímavá místa v Mariánských Lázních. A po skončení pobytu se zaručeně budete cítit odpočatá, mladší a krásnější!

K pobytu pro dámy lze doobjednat
K balíčku Luxusní Mariánské Lázně pro dámy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 100 Kč, 2) Doobjednávka plné penze pro dvě dámy - 1 300 Kč, 3) Balíček masáží - 1x aromatická masáž éterickými oleji a 1x Tibetská masáž lávovými kameny - 2 399 Kč, 4) Balíček Luxus - 1x čokoládová masážní kůra a 1x uvolňující masáž éterickým olejem - 2 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje luxusního lázeňského hotelu uspokojí i náročné klientky. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto nedávno otevřeném hotelu standardu 4* v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem, župany a připojením k internetu.

Stravování
V ceně pobytu Luxusní Mariánské Lázně pro dámy jsou zahrnuty snídaně a večeře formou studených a teplých rautových stolů. K dispozici Vám bude hotelová restaurace, která nabízí pestrý výběr české i mezinárodní kuchyně, tak kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu a moderní Lobby bar s bohatou nabídkou koktejlů.

Lokalita pobytu lázně pro dámy
Mariánské Lázně - Západní Čechy (hotel se nachází v centru Mariánských Lázní s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary..

Ostatní
Pobyt Luxusní lázně pro dámy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 100 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

cena: 10399,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]