11Z Dámská jízda ve znamení vína v Bojnicích

Dámská jízda ve znamení vína Vás zavede do stylového hotelu v historické Bojnici a nabídne Vám kvalitní ubytování, lahodnou stravu, degustaci vín a relaxační procedury spojené s vínem. Pojeďte si tedy vychutnat originální pobytový balíček, který Vám připraví tři vydařené dny ve znamení vína. (Bojnice je vzdálena jen cca 1h od hranic s ČR).

Zde je kompletní program pobytu Dámská jízda ve znamení vína: tentokrát jsme pro dámy připravili pobyt ve stylovém rodinném hotelu nedaleko bojnického zámku. Můžete se těšit na ubytování v komfortních pokojích, které jsou pojmenovány po odrůdách vína, se kterým bude tato dámská jízda spojena.

Kvalitní ubytování doplní vydatné snídaně na každý den a lahodná večeře formou menu v hotelové restauraci i odpolední posezení při pohárku vína a sýrovém talířku. Dále Vás bude čekat slíbená degustace vín z produkce majitele hotelu včetně odborného výkladu od sommeliéra doplněná o lahůdky, které dotvoří chuť vína. K degustaci bude připraveno 6 červených a 6 bílých výběrových vín. Zkrášlovací vinné masáže hroznovým olejem zase uleví Vašemu tělu a dodají pokožce mladší vzhled. K tomu přidáme relaxaci v hotelové sauně nebo pokud byste raději zvolily projižďku na koních okolní přírodou, tak je možná i tato alternativa (vše je samozřejmě již součástí pobytového balíčku).

Dále určitě neopomenete navštívit Bojnický zámek (který znáte z pohádky Šíleně smutná princezna) se zámeckým parkem či termální koupaliště, které se zámkem sousedí.

K pobytu pro ženy lze doobjednat
K pobytu Dámská jízda ve znamení vína je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dvě dámy - 2 500 Kč, 2) Luxusní večeře formou degustačního menu (5 chodové menu + 5 druhů vína) pro dvě dámy - 2 800 Kč, 3) Privátní rezervace hotelového wellness na 3 hodiny včetně 2x hodinové masáže - 2 799 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu nebo v jeho blízkém okolí jsou k dispozici následující možnosti: wellness centrum, vinotéka, cyklistické a turistické stezky, jezdecký klub nabízející vyjížďky na koních, sportovní možnosti (bowling, tennis, fitness, squash, golf, lyžování), kulturní vyžití, oblíbené termální koupaliště.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené hotelové pokoje zajisté zpříjemní Váš pobyt. Každý pokoj je jedinečný a jeho charakter je spojen s odrůdou vína, podle které je i pojmenován. Citlivá souhra barev, drobných detailů i starožitného nabídku navodí nevšední atmosféru z ubytování. Do standardní výbavy patří koupelna s vanou a WC, klimatizace, připojení na internet, fén, LCD televizor se SAT, radiobudík, kosmetika, župany a domácí obuv. Některé pokoje nabízí výhled přímo na Bojnický zámek (pokud jsou ve Vámi zvoleném termínu k dispozici, vždy rezervujeme pokoje s tímto výhledem).

Stravování
Během pobytu Dámská jízda ve znamení vína si přijdou na své chuťové buňky obou účastnic. Znamenitá hotelová kuchyně, která nabízí menu, jež vyzdvihuje snoubení jídla s vínem si Vás zaručeně získá. V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů po oba dva dny a jedna večeře. Dále je pro Vás připraveno posezení při lahodném víně s talířem sýrů, které se k vínu hodí a samozřejmě nechybí ani degustace vín doplněná o sýrovo-prosciutovou mísu. K dispozici Vám bude nejen hotelová restaurace, ale i vinotéka s degustační místností a historickým sklípkem.

Lokalita pobytu
Bojnice - Slovensko (cca 1 hodina od hranic s ČR)

Ostatní
Pobyt Dámská jízda ve znamení vína v Bojnici je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]