12J Víkend pro ženy v Hluboké nad Vltavou
Relaxační víkend pro ženy je pobytový balíček s programem plným relaxačních a zkrášlovacích procedur. Pojeďte tedy společně s kamarádkou načerpat energii a prožít vydařený pobyt v Hluboké nad Vlatvou.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend pro ženy na Hluboké: vypravíme Vás do populární Hluboké nad Vltavou, kde pro Vás bude připraveno ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází u zámecké dominanty. Na prohlídku zámku si čas zajisté uděláte, ale věřte, že to v bohatém programu nebude vůbec jednoduché.

Budeme se snažit, abyste prožili 3 dny plné relaxace a pohody. Vychutnáte si hodinovou celkovou klasickou nebo thajskou masáž, které uleví Vašemu tělu, načerpáte energii v solné jeskyni, kosmetika doplněná o kosmetickou masáž zase zkrášlí Váš zevnějšek a to ještě během celého pobytu budete mít neomezený vstup do hotelového relaxačního centra s bazénem s protiproudem, whirlpoolem, saunou a infrasaunou. K tomu přidáme lahodnou polopenzi složenou ze snídaní formou švédských stolů a tříchodovými večeřemi doplněnými o aperitiv v hotelové restauraci. Relaxační víkend pro ženy v Hluboké Vám alespoň na pár dní připraví skutečný ráj na zemi.

K Relaxačnímu víkendu pro ženy lze doobjednat
K pobytu Relaxační víkend pro ženy je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dvě dámy - 2 800 Kč, 2) Projížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 3) Fun balíček - projížďka kočárem po Hluboké a 2x klasická regenerační masáž - 2 999 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - 2x medová masáž, 2x klasická masáž zádové sestavy - 2 899 Kč, 5) Balíček Hluboká Exklusive - 1x zkrášlující zábal v banánových listech a 1x masáž hot stones lávovými kameny - 2 699 Kč, 6) Beauty balíček - 2x jogurtový zábal a 2x originální tropický zábal nohou - 3 299 Kč, 7) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 8) Let balonem pro dvě dámy nad Hlubokou (duben až říjen) - 14 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: green fee na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, projížďku na koních, relaxační centrum včetně balneo služeb, tenisové kurty, bowling a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie se zcela jistě postarají o vydařený relaxační víkend. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Relaxační víkend pro ženy je zahrnuta lahodná polopenze. Každé ráno pro Vás budou připraveny bohaté snídaně formou švédských stolů a k večeři si zajisté pochutnáte na tříchodovém menu dle výběru včetně aperitivu v hotelové restauraci. Mimo stylové restaurace Vám bude k dispozici i Caffe bar s letní terasou.

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Lokalita relaxačního víkendu pro ženy
Hluboká nad Vltavou - hotel se nachází u zámecké dominanty

Ostatní
Relaxační víkend pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc pro dvě dámy je 2 800 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]