3SČ Relaxační víkend pro dva v Lužických horáchVypravte se s námi do Lužických hor prožít vydařený relaxační víkend. Připravili jsme pro Vás komfortní ubytování a skutečně pestrý relaxační program s šesti procedurami, vstupem do wellness, fitness centra a aquaparku.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Lužických horách: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na ubytování v pokojích 4* standardu v oblíbeném hotelu v Novém Boru, který je vstupní bránou do Lužických hor. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou bufetových stolů případně si pobyt rozšíříte o polopenzi. Pestré možnosti na aktivní pobyt (procházky, túry, cyklovýlety, lyžování, výlety za poznáním) doplníme bohatou nabídkou relaxačních procedur.

Součástí balíčku je následující relaxační program: dáma se může těšit na zkrášlující čokoládovou masáž, uvolňující masáž hot stones lávovými kameny a rašelinový zábal, pro pána bude připravena reflexní masáž, masáž lávovými kameny a rašelinový zábal. Dále je pro oba z páru připraven vstup do hotelového wellness centra s bylinkovou aromasaunou a perličkovou vířivkou, možnost využití hotelového fitness centra a jako bonus je k balíčku přidán vstup do aquaparku pro dva. Poznejte kouzlo Lužických hor a hlavně prožijte víkend plný relaxace.

K relaxačnímu víkendu lze doobjednat
K Relaxačnímu víkendu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 890 Kč, 2) Doobjednávka polopenze - 1 200 Kč, 3) Balíček Relax - pro dámu aromaterapeutická masáž, pro pána pivní koupel - 1 599 Kč, 4) Balíček Spa - pro dámu peelingový zábal se zeleným čajem, pro pána rekondiční masáž - 1 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje hotelu 4* standardu nabízí velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se SAT, telefon, miniobčerstvení, sociální zařízení, koupelna s vanou či sprchovým koutem. Z pokojů je výhled do přilehlého parku (některé pokoje jsou s balkonem). Na pokoj je možné přidat přistýlku i dětskou postýlku.

Stravování
Součástí pobytového balíčku jsou snídaně formou švédských stolů po oba dva dny. V případě zájmu lze doobjednat polopenzi či plnou penzi. K dispozici Vám bude hotelová restaurace, která si zakládá na moderních gastronomických trendech, letní terasa a Lobby bar.

Lokalita relaxačního víkendu
Lužické hory - Nový Bor

Zajímavosti okolí
Blízké okolí Vám nabídne mnoho možností na výlety. Příroda Lužických hor je jako dělaná na túry, pro cykloturistiku či běžecké lyžování. Mezi doporučené tipy patří skalní hrad Sloup, Havraní skály, vyhlídka Jelení skok, sklářské muzeum v Novém Boru či vrchol Klíč.

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc včetně snídaně pro pár je 2 890 Kč), parkoviště se nachází přímo před hotelem, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, celý objekt je nekuřácký, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

cena: 7599,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]