5SČ Pobyt pro dva ve znamení piva - ŽateckoVypravte se s námi do míst, která jsou spojená s výrobou zlatavého moku a prožijte vydařený víkendový pobyt ve výběrovém apartmá nedávno otevřeného 4* hotelu doplněný o zajímavý program, lahodnou stravu a relaxaci.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dva ve znamení piva: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili pobytový balíček, který bude ideálním dárkem pro každého, kdo si rád pochutná na tradičním českém nápoji a bude se chtít dozvědět i něco z jeho historie. Samozřejmě pobyt počítá i s programem pro něžnou polovičku z páru:).

Ubytujeme Vás v nedávno otevřeném hotelu, kde pro Vás bude připraveno výběrové apartmá. Snídaně formou švédských stolů po oba dva dny a lahodnou večeři pro pár v hotelové restauraci si jistě též vychutnáte. Nyní se podíváme na "pivní program". Součástí balíčku je nejen ochutnávková sada žateckých piv, kterou obdržíte jako dárek po příjezdu, ale i vstupenka do Chrámu chmele a piva, který Vás originální formou seznámí s bohatou historií výroby piva v regionu. Zajímavý program včetně prohlídky chmelařského muzea doplněný a ochutnávku právě uvařeného piva bude jistě patřit mezi zlaté hřeby pobytu. Pivní putování můžete poté zakončit přímo v pivovarské restauraci, kde nabízí pokrmy, které se hodí právě k pivu. Jak jsme na začátku slíbili nezapomeneme ani na dámu pro kterou do balíčku přidáme relaxační masáž dle vlastního výběru (na výběr je například aroma masáž, klasická masáž či masáž hot stones zádové sestavy).

Pobyt pro dva ve znamení piva má skutečně co nabídnout. Tak si ho pojeďte pořádně užít!

K balíčku Pobyt pro dva ve znamení piva lze doobjednat
K balíčku Pobyt pro dva ve znamení piva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 500 Kč, 2) Balíček Relax - kompletní aromamasáž pro dámu, masáž hot stones zádové sestavy pro pána - 1 099 Kč, 3) Balíček Top - thajská masáž aroma oleji pro dámu, klasická relaxační masáž celého těla pro pána - 1 259 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje nedávno znovu otevřeného hotelu 4* kategorie Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Součástí tohoto balíčku jsou výběrové hotelové pokoje do jejichž standardní výbavy patří luxusní koupelna, oddělená lůžková část od obývací, TV se satelitem, přípojka na internet, telefon s přímou volbou, minibar a trezor.

Stravování
Pobyt pro dva ve znamení piva Vám mimo ochutnávek zlatavého moku nabídne i lahodnou stravu. Součástí pobytového balíčku jsou snídaně formou švédských stolů po oba dva dny a jedna večeře pro pár v hotelové restauraci (v případě zájmu lze doobjednat i polopenze). Oblíbená hotelová restaurace se nachází přímo ve sklepních prostorech hotelu a nabízí tradiční pochoutky domácí kuchyně. Můžete se těšit na útulné prostředí, jedinečnou atmosféru a příjemný personál.

Lokalita víkendu pro dva
Žatecko - Ústecký kraj

Ostatní
Pobyt pro dva ve znamení piva je možné absolvovat i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - kalkulaci Vám rádi připravíme obratem. Hostům je k dispozici uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem, domácí mazlíček může spokojeně na pobyt cestovat s vámi.

cena: 6499,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]