11S Romantický víkend v zámecké věži - Posázaví

Vypravte se na romantický víkend do zámeckého hotelu a vychutnejte si ubytování ve výběrovém apartmá přímo v zámecké věži. Mimo zážitkového ubytování je pro Vás během pobytu připravena strava formou polopenze, celkové klasické masáže a pestré relaxační vyžití.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend v zámecké věži: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování přímo v nejluxusnějším apartmá, které se nachází ve věži zámeckého hotelu v Posázaví. Pokud tedy sháníte netradiční a hlavně romantické ubytování, tak tento balíček jistě splní veškeré Vaše požadavky. Po příjezdu do hotelu budete uvítáni lahví vína a na pokoji bude připravena mísa s ovocem. Součástí pobytu je dále polopenze v hotelové restauraci (viz Stravování).

Od lahodné stravy můžeme přejít k relaxačním procedurám. V ceně romantického víkendu jsou zahrnuty celkové klasické masáže pro každého z páru, neomezené užívání hotelového relaxačního centra, které obsahuje vnitřní bazén, whirlpool a v letních měsících venkovní bazén.

K Romantickému víkendu v zámecké věži lze doobjednat
K pobytu Romantický víkend v zámecké věži je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc se snídaní - 6 999 Kč, 2) Balíček Zámecký Relax - pro dámu masáž Reiky a pro pána lávovými kameny - 1 999 Kč, 3) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby - 3 199 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - 2x klasická relaxační masáž zádové sestavy nebo končetin - 1 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Hotelový resort v zámeckém stylu poskytuje pestrou nabídkou služeb na doplňkový program. Z možností vybíráme venkovní a vnitřní bazén, fitcentrum, billiard, kulečník, masáže, posilovnu, půjčovnu kol, saunu, solárium, squash, stolní tenis, šipky, tělocvičnu či tenisový kurt. V nedalekém okolí si můžete zahrát bowling, využít bohaté golfové nabídky (Štiřín, Konopiště), absolvovat projížďku na koních či navštívit střelnici.

Vybavení pokoje
Jak již název pobytu napovídá můžete se těšit na ubytování ve výběrovém zámeckém apartmá ve věži. Apartmá je tvořeno obývací částí se SAT-TV, WiFi a minibarem. Dále salónkem (halou) ze kterého se vstupuje do koupelny s rohovou vanou, WC a šatny a též do romantické ložnice, která je v nejvyšším místě věže a poskytuje jedinečný zážitek z ubytování.

Stravování
Součástí tohoto romantického víkendu je polopenze. Snídaně formou švédských stolů či se servisem až na pokoj doplní večeře výběrem z menu v hotelové restauraci. Hotelová restaurace Vám nabídne pestrý výběr jídel z mezinárodní kuchyně (pro zájemce lze připravit i dietní či vegetariánské menu) a bohatou nabídku kvalitních vín. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s otevřeným krbem. Celoročně je k dispozici bar s širokým výběrem lahodných drinků.

Lokalita romantického víkendu
Střední Čechy - Benešovsko - Posázaví

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet po okolí zámeckého hotelu.

Ostatní
Romantický víkend v zámecké věži lze uskutečnit i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 6 999 Kč), k dispozici Vám bude bezplatně uzavřené parkoviště (za poplatek lze doobjednat i možnost garážování Vašeho vozu), domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi.

cena: 14999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]