7SM Rodinný pobyt s dětmi v Beskydech
Pobyt s dětmi Vás zavede do čisté beskydské přírody a nabídne Vám lahodnou polopenzi formou rautových stolů, neomezené užívání bazénu, wellness centra a saunového světa, relaxační procedury a samozřejmě mnoho dalších možností na sportování, túry či odpočinek, které tato oblíbená lokalita celoročně nabízí pro vydařený rodinný pobyt.

Zde je kompletní program Pobytu s dětmi v Beskydech: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro celou Vaší rodinu připravili ubytování v oblíbeném hotelu v čisté přírodě pod Beskydskými hřebeny. Hotel je obklopen lesy a nabízí krásný výhled do údolí řeky Bečvy a na horské hřebeny Pusteven a Radhoště. Připraveny pro Vás budou moderně zrekonstruované hotelové pokoje kategorie Lux. Během pobytu jistě příjde vhod vydatná polopenze, kterou si vychutnáte v hotelové restauraci formou studených a teplých rautových stolů.

Pestré možnosti na poznávání okolních krás, turistiku či letní i zimní sportovní vyžití doplníme o neomezený vstup do nově otevřeného hotelového wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunovým světem a fitness centrem. Dále je pro každého člena rodiny připravena kyslíková Oxyterapie na každý den, denní relaxace v solné sauně a zdraví prospěšná inhalace. Pobyt s dětmi v Beskydech připraví vydařené tři dny pro každého člena rodiny.

K Pobytu s dětmi v Beskydech lze doobjednat
K Pobytu s dětmi v Beskydech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o další noc pro celou rodinu - 2 870 Kč, 2) Balíček Relax plus - masáž hot stones lávovými kameny pro dámu, relaxační masáž zádové sestavy pro pána - 1 499 Kč, 3) Balíček Top - pro dámu zkrášlující medová masáž, pro pána masáž hot stones lávovými kameny - 1 499 Kč, 4) Balíček De Luxe -pro dámu tradiční havajská masáž, pro pána masáž hot stones lávovými kameny - 1 699 Kč, 5) Balíček Beauty Lady - kompletní kosmetické ošetření pleti a manikura - 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pobytový balíček Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích kategorie Lux v oblíbeném beskydském hotelu. Součástí každého pokoje je koupena s WC, kvalitní nábytek z masivního modřínového dřeva, LCD televizor, pracovní stůl s křeslem, telefon, Wi-Fi připojení k internetu a fén. Na pokoj je v případě zájmu možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během Pobytu s dětmi v Beskydech je pro každého člena rodiny připravena lahodná polo penze. Vydatné snídaně formou bufetových stolů doplní večeře formou rautových stolů s pestrým výběrem teplé a studené kuchyně.

Lokalita pobytu s dětmi
Severní Morava - Beskydy (Rožnovsko)

Zajímavosti okolí
Pobyt v Beskydech Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Kouzelná příroda Beskyd, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, lyžování či výlety na kolech. Mezi alternativy na zajímavý výlet rozhodně patří: rozhledna Sůkenická, vrchol Pustevny, aquapark ve Frenštátu pod Radhoštěm, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pro Radhoštěm, gotický hrad Štramberk, muzeum Tatry v Kopřivnici či hrad Hukvaldy.

Ostatní
Pobyt s dětmi v Beskydech je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro celou rodinu je 2 870 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí i pokoje pro handicapované hosty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je kalkulován na 2 dospělé a jedno dítě do 15 let. Cena za pobyt pro druhé dítě do 15 let činí 1 340 Kč, děti do tří let mají pobyt zdarma bez nároku na služby. Při zvolení pobytu v pracovním týdnu 2x masáž zdarma.

cena: 7499,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]