6Z Prodloužený víkend na horách - Malá Fatra

Vypravte se obdivovat krásná místa Národního parku Malá Fatra, který se rozprostírá hned za našimi hranicemi. Díky balíčku Prodloužený víkend na horách budete mít k poznávání a relaxaci celé 4 dny. Výběrové ubytování, lahodná polopenze, nabídka masáží a dalších relaxačních služeb jsou garancí, že Vás čeká maximálně vydařený pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend na horách - Malá Fatra: jak již úvod napověděl, tentokrát Vás ubytujeme v komfortním 4* hotelu, který se nachází v Bránické dolině v čisté přírodě Malé Fatry (jen 60 Km od hranic s ČR). Lokalita je naprosto ideální na celoroční sportovní vyžití, procházky, túry, cyklovýlety během léta, v zimních měsících sjezdové i běžecké lyžování.

Během prodlouženého víkendu pro Vás bude připraveno stravování formou polopenze - lahodné snídaně švédskými stoly a bohaté večeře formou menu dobře doplní energii pro aktivní pobyt. Avšak nebude chybět ani vrchovatá porce relaxace a odpočinku. Pro každého z páru je připravena klasická relaxační masáž zádové sestavy. K tomu přidáme vstup do moderního hotelového wellness centra a firness centra.

Prodloužený víkend na horách Vám představí všechny krásy Malé Fatry a díky pestré škále relaxačních procedur, komfortnímu ubytování a lahodné stravě je garancí maximálně vydařených 4 dní.

K Prodlouženému víkendu na horách lze doobjednat
K pobytu Prodloužený víkend na horách - Malá Fatra je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 500 Kč, 2) Balíček Relax speciál - zkrášlující medová masážní kúra pro dámu a klasická masáž pro pána - 1 599 Kč, 3) Balíček Relax sport - 2x klasická masáž a hodinový pronájem tenisového kurtu - 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete během pobytu pro dva využít následujících možností: služby hotelového relaxačního a sportovního centra (finská sauna, sauna, whirlpool, hydromasážní vana, hydromasážní box, solárium, bazén, masáže, tenisové kurty, bowling, půjčovna kol). V nedalekém Ski areálu se nachází 11 vleků a běžkařské tratě, takže milovníci zimních sportů si zaručeně přijdou na své, přes léto poskytuje okolí pestré možnosti pro turistiku, cykloturistiku, ale i vodní sporty či horolezectví.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené pokoje hotelu 4* standardu potěší i náročné klienty. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchovým koutem, WC, TV se SAT, rádiem, telefonem, trezorem, minibarem a připojením na internet.

Stravování
V ceně Prodlouženého víkendu na horách - Malá Fatra je zahrnuta vydatná polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou pestrého bufetu a lahodné večeře formou menu v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude restaurace, která nabízí bohatý výběr specialit slovenské i mezinárodní kuchyně i kavárna, kde si zajisté pochutnáte na zákuscích, zmrzlinových pohárech a kvalitní kávě. V letních měsících lze též využít posezení na hotelové terase s výhledem na okolní kopce.

Lokalita prodlouženého víkendu na horách
Malá Fatra (pouze 60 Km od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí
Pobytový balíček probíhá v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra. Lokalita poskytuje mnoho možností pro zimní i letní výlety. Mezi nejpopulárnější místa patří Vrátná Dolina, Malý a Velký Rozsutec, Velký Kriváň či Chleb. Pokud se chcete vypravit za poznáním historie, nabízí se Oravský zámek, hrad Strečno, známý skanzen Vychylovka či historická Žilina. Hotel pořádá pro hosty výlety mikrobusem na zajímavá místa v okolí.

Ostatní
Prodloužený víkend na horách - Malá Fatra je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (např. od pondělí do čtvrtka) nebo i na ještě delší dobu - kalkulaci dle Vašeho přání Vám rádi připravíme obratem. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty. Balíček lze též využít jako pobyt pro dvě dámy případně jako rodinný pobyt.

cena: 10599,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]