20J Wellness víkend pro dva v Českém KrumlověWellness víkend v Českém Krumlově skloubil komfortní ubytování v centru Českého Krumlova s relaxačními procedurami, lahodnou stravou i poznáváním historického města. Pokud chcete poznat toto oblíbené místo a ještě si dopřát relaxaci, tak tento pobyt bude Vaší správnou volbou.
Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v Českém Krumlově: jak již bylo zmíněno tentokrát se můžete těšit na výběrové ubytování v samotném centru Českého Krumlova, který je díky své architektuře na seznamu památek světového dědictví UNESCO. Abyste tato krásná místa mohli poznat důkladněji, jsou součástí pobytu i vstupenky na krumlovský zámek (případně do hradního muzea). Nejen poznávání, ale i relaxace a zábava tvoří program tohoto wellness víkendu. Pro dámu jsme do programu zařadili zkrášlující medovou masáž a reflexní masáž nohou, pán se zase může těšit na klasickou masáž zádové sestavy (každá procedura je hodinová). Pestrý relaxační program ještě doplní poukázka na hodinovou hru bowlingu.

K tomu přidáme lahodnou stravu, o kterou se postarají snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a čtyřchodová romantická večeře při svíčkách a dostaneme wellness víkendový pobyt, který byste si neměli nechat ujít!

K Wellness víkendu lze doobjednat
K pobytu Wellness víkend v Českém Krumlově je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 900 Kč (v mimosezóně listopad až duben 2 600 Kč), 2) Balíček Relax - masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž pro pána (obě procedury jsou hodinové) - 1 299 Kč, 3) Balíček Krumlov Speciál - pro dámu luxusní 90 minutová masáž lávovými kameny, pro pána klasická relaxační masáž celého těla - 2 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie, který prošel nedávno kompletní rekonstrukcí, zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV se SAT, telefonem a minibarem.

Stravování
V ceně balíčku jsou zahrnuty lahodné snídaně, které Vám budou hotelovým personálem servírovány až do postele (nebo formou švédských stolů) a čtyřchodová romantická večeře v hotelové restauraci. V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní hotelová terasa s krásným výhledem na řeku a celé město.

Lokalita wellness víkendu
Český Krumlov (hotel se nachází v historickém centru města)

Zajímavosti okolí
Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Wellness víkend v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc činí 3 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]