9J Pohádkový víkend v Českém Krumlově
Vypravte se s námi do Českého Krumlova, který právem patří mezi nejkrásnější města České republiky. Neopakovatelná atmosféra historického centra společně s výběrovým ubytováním (pokoje s privátním whirpoolem či saunou), lahodnou stravou, masážemi a mnoha možnostmi na zajímavý program jsou garancí, že Vás čeká vydařený romantický pobyt.
Zde je kompletní program pobytu Pohádkový Český Krumlov: tentokrát se můžete těšit na ubytování v historickém centru města, které je díky své architektuře na seznamu památek UNESCO. Na romantické procházky či posezení v kavárně byste v naší zemi těžko hledali lepší místo.

Vašim novým domovem se stane stylový hotel 4* kategorie. Můžete se těšit na komfortně zařízený pokoj, jehož součástí bude privátní sauna nebo whirpool. Během pobytu Vám ochotný personál bude servírovat snídaně až do postele (nebo můžete využít švédských stolů). Na romantickou večeři si již zajdete do hotelové restaurace a věřte, že čtyřchodové menu při svíčkách bude gurmánským zážitkem. K tomu Vám do balíčku ještě přidáme volné vstupenky na prohlídku Krumlovského zámku (v zimních měsících Hradního muzea) a jako bonus pro dámu reflexní masáž plosek nohou a pro pána klasickou masáž zádové sestavy (obě masáže jsou hodinové) a hru bowling pro pár. Čeká Vás tedy skutečně Pohádkový Český Krumlov.

K pobytu v Českém Krumlově lze doobjednat
K pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 4 500 Kč (v mimosezóně - 2 900 Kč), 2) Balíček Relax obsahující masáž lávovými kameny pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 799 Kč, 3) Medový balíček - 2x ozdravná medová masáž a 2x masáž končetin - 2 599 Kč, 4) Balíček Zkrášlení - pro dámu čokoládová kúra, pro pána klasická relaxační masáž celého těla - 2 199 Kč, 5) Balíček Relax Krumlov - pro dámu masáž lávovými kameny, pro pána klasická relaxační masáž celého těla - 2 299 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné hosty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV-SAT, telefonem a minibarem. Součástí pokoje bude zároveň privátní sauna nebo whirlpool (dle Vaší volby).

Stravování
V ceně balíčku jsou zahrnuty lahodné snídaně, které Vám budou hotelovým personálem servírovány až do postele (nebo formou švédských stolů) a čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci. V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní hotelová terasa s krásným výhledem na řeku a celé město.

Lokalita romantického pobytu
Jižní Čechy - Český Krumlov (hotel se nachází v historickém centru města)

Zajímavosti okolí
Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie či další zajímavá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit např. zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Romantický pobyt Pohádkový Český Krumlov je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 4 500 Kč - v zimních měsících 2 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 10999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]