11V Víkend pro dva Pohoda v Českém ráji
HIT Víkend pro dva, který nabízí oblíbený rodinný hotel v populární lokalitě, lahodnou stravu, masáže, relaxaci a mnoho možností na zajímavé výlety za poznáním či sportovní vyžití nemůže nést jiný název než Pohoda.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva Pohoda v Českém ráji: jak již úvod napověděl, tentokrát Vás vypravíme do malebného Českého ráje. Oblíbený rodinný hotel 3* standardu, který leží v té nejideálnější destinaci, jak pro pěší, tak pro cyklistické výlety, Vám poskytne kvalitní ubytování v prostorných apartmánových pokojích. Z hotelu to budete mít kousek na známé hrady, zámky nebo třeba do skalních měst (např. zámky Hrubá Skála 3 Km, Hrubý Rohozec 5 Km, Sychrov 10 Km, Humprecht 20Km či hrady Trosky 10 Km, Valečov a Kost 15 Km, skalní města Hruboskalsko 3 Km, Drábské světničky 10 Km, Prachovské skály 20 Km atd.).

Dále samozřejmě v balíčku nemůže chybět slíbená relaxace. Pro každého z páru jsme připravili 75 minutovou klasickou masáž celého těla, kterou doplníme o dvě relaxační masáže zad a šíje případně končetin. K tomu ještě přidáme privátní relax v hotelové sauně. Mimo zajímavých výletů a pestré relaxace si vychutnáte i lahodné snídaně a romantickou večeři včetně lahve sektu v hotelové restauraci.

K Víkendu pro dva Pohoda v Českém ráji lze doobjednat
K pobytu Víkend pro dva Pohoda v Českém ráji je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 1 600 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - cena 3 999 Kč, 3) Balíček Relax sport - 2x masáž lávovými kameny a pronájem kol pro pár na celý den - 1 599 Kč, 4) Doobjednávka druhé večeře pro dva (lze i obědy) - 700 Kč, 5) Kurz lezení na umělé stěně s profesionálním instruktorem - 2 699 Kč pro dvě osoby. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu je půjčovna horských kol, zástavka cyklobusů, které jezdí po celém Českém ráji je ihned před hotelem, milovníci koupání zajisté ocení nedaleké přírodní koupaliště a populární pískovnu, blízké rybníky jsou vhodné i pro rybaření, na projížďky na koních lze využít služby jízdárny a v zimě jsou k dispozici nedaleké běžkařské tratě.

Vybavení pokoje
Prostorné apartmánové pokoje nedávno zrekonstruovaného hotelu nabízí velice kvalitní ubytování. Apartmány jsou rozděleny na obývací pokoj a ložnicí a dále disponují koupelnou s vanou, WC, TV se SAT, lednicí a připojením na internet.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit, jak na lahodné snídaně, tak na romantickou večeři pro pár včetně lahve sektu v hotelové restauraci. V letních měsících se dá stolovat i na venkovní terase před hotelem. V případě zájmu lze k pobytu doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Lokalita víkendu pro dva
Český ráj - Turnovsko (hotel se nachází v přírodě 4 Km od Turnova)

Zajímavosti okolí
Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš.

Ostatní
Pobyt Víkend pro dva Pohoda v Českém ráji je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (libovolně na tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 1 600 Kč za pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 6999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]