11ZČ Romantický pobyt s koňmi na Šumavě
Romantický víkend s koňmi na Šumavě Vám nabídne kvalitní ubytováním v prostředí kouzelné šumavské přírody, lahodnou stravu, relaxační procedury, vstup do wellness centra a hlavně zážitek z pohledu na svět z koňského sedla během vyjížďky na koních.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend s koňmi na Šumavě: jak již bylo zmíněno, tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v hotelu 4* standardu, který se nachází v prostorách dřívějšího poplužního dvora. Romantické prostředí dvora, který leží na samotě v šumavské přírodě si Vás jistě získá. Po příjezdu uvítáme pána lahví sektu a pro dámu budou připraveny květiny. Během pobytu se můžete těšit nejen na snídaně formou švédských stolů, ale i na romantickou večeři při svíčkách formou tříchodového menu včetně lahve vína dle vlastního výběru.

Jelikož součástí hotelu je i jezdecký areál, můžete se těšit na vyjížďku na koních do přírody (případně lze nahradit za výuku jízdy přímo v jízdárně). Během vyjížďky sami poznáte, jak je krásný svět z koňského sedla. Aktivita je ideální jak pro osoby, které ještě nikdy na koních neseděli, tak i pro mírně pokročilé jezdce, kteří se pod dohledem instruktora mohou zdokonalovat.

Součástí pobytu je i neomezený vstup do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén a saunu. Pro každého z páru je připravena relaxační aroma masáž s užitím silicového oleje a k tomu ještě přidáme možnost zahrát si billiard či stolní tennis.

K pobytu Romantický víkend s koňmi na Šumavě lze doobjednat
K pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 400 Kč , 2) Balíček Klasik - medová masáž pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána - 1 299 Kč, 3) Balíček Relax - masáž lávovými kameny pro pána, relaxační program se zábalem z mořských řas, havajskou masáží a regenerační masáží zad pro dámu - 2 499 Kč, 4) Výuka jízdy na koních - výuka jízdy na koních s trenérem pro pár - 1 600 Kč, 5) Balíček Spa - pro dámu tradiční tichomořský relaxační rituál složený z peelingu, masáže a zábalu, pro pána masáž lávovými kameny celého těla - 2 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje nedávno otevřeného hotelu 4* kategorie Vám poskytnou kvalitní ubytování. Každý pokoj je individuálně zařízen kvalitním dřevěným nábytkem. Pokoje dále disponují vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, připojením na internet a minibarem. V případě zájmu je možné na pokoj zajistit dětskou postýlku.

Stravování
V ceně balíčku Romantický víkend s koňmi na Šumavě jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře při svíčkách o třech chodech včetně láhve vína dle vlastního výběru. K dispozici Vám mimo hotelové restaurace budou i letní terasy na grilování a vinárna s výběrem domácích a světových vín.

Lokalita romantického víkendu
Šumava - Klatovsko (hotel je v přírodě u Nalžovských hor)

Zajímavosti okolí
Šumava Vám poskytne mnoho možností na vyžití. Její krásná příroda je jako dělaná na pěší túry, v létě potěší cyklisty, na podzim houbaře a v zimě milovníky zimních sportů. Zde je několik tipů na zajímavé výlety v blízkém okolí: hrady Rábí, Kašperk a Velhartice, rodný dům a muzeum F.Křižíka v Plánici či Klatovy s historickým centrem a katakombam.

Ostatní
Romantický víkend s koňmi na Šumavě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 7999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]