5S Romantický pobyt pro dva na Karlštejně
Pojďte se s námi vypravit do jednoho z nejromantičtějších hotelů v naší zemi, který se nachází na břehu řeky Berounky přímo pod hradem Karlštejn. Pobytový balíček Vám nabídne ubytování ve výběrových pokojích, romantickou večeři při svíčkách i vyjížďku kočárem až na samotný hrad.

Zde je kompletní program Romantického pobytu na Karlštejně: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v luxusním hotelu 4* standardu v populární lokalitě přímo pod hradem Karlštejn. Stylově vybavené hotelové pokoje Vám poskytnou maximálně komfortní ubytování.

Po příjezdu Vás potěší láhev sektu na pokoji a během pobytu si pochutnáte na lahodných snídaních formou buffe a hlavně na romantické večeři při svíčkách v hotelové restauraci (případně v letních měsících na romantické terase u Berounky).
Jako zlatý hřeb tohoto romantického pobytu je pro Vás a Vašeho partnera/partnerku nachystána vyjížďka kočárem až na samotný hrad Karlštejn. Kočár pro Vás bude přistaven přímo před hotelem a poté již nic nebude bránit Vaší královské cestě na hrad. Vypravte se tedy prožít ne jednu, ale hned dvě romantické noci na Karlštejně!

K romantickému pobytu lze doobjednat
K balíčku Romantický pobyt na Karlštejně je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 550 Kč, 2) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro pár z nedalekého letiště 3 199 Kč, 3) Vyjížďka na koních pro pár - 1 500 Kč, 4) Privátní pronájem hotelového relaxačního centra, které obsahuje vířivku, finskou saunu a fitness včetně lahve sektu k vířivce - 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete též využít následujících služeb: nově vybudované hotelové relaxační centrum nabízí saunu, whirlpool a posilovnu, v těsné blízkosti hotelu se nachází známé Karlštejnské golfové hřiště, sportovní areál s tenisovými kurty a volejbalovým hřištěm či jízdárna. Okolí hotelu dále poskytuje ideální možnosti pro cyklistiku, pěší turistiku, vodní sporty a rybaření.

Vybavení pokoje
Stylové pokoje hotelu 4* standardu poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven TV/SAT, ADSL, minibarem, trezorem, telefonem, koupelnou se sprchou či vanou, mramorovým umyvadlem a vysoušečem vlasů.

Stravování
V ceně balíčku Romantický pobyt na Karlštejně jsou zahrnuty vydatné snídaně formou švédských stolů. Během druhého dne pobytu si vychutnáte romantickou večeři při svíčkách ve formě výběrového čtyřchodového menu včetně aperitivu. Hotelová restaurace společně s letní terasou Vám může ideálně posloužit i na další chody během pobytu. V letních měsících si speciality z grilu a nepřeberné množství rybích lahůdek můžete vychutnat i na nedalekém ostrůvku, který též patří k hotelu.

Lokalita romantického pobytu
Střední Čechy - Karlštejn

Zajímavosti okolí
Samozřejmostí je návštěva hradu Karlštejn, na který Vás doveze kočár. Další hrady z okolí, které zcela jistě stojí za Vaší návštěvu jsou Křivoklát, Točník či Žebrák. Dále byste neměli vynechat zámky Hořovice, Svináře či Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika, které nabízí ideální podmínky pro fotografování.

Ostatní
Romantický pobyt na Karlštejně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 550 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

cena: 10999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]