9V Zkrášlovací pobyt pro ženy v Krkonoších

Zkrášlovací pobyt pro ženy to je 6 relaxačních procedur, kompletní proměna u kadeřníka, neomezené užívání hotelového wellness centra, lahodná strava a ubytování v oblíbeném hotelu 4* standardu v samém srdci Krkonoš.

Zde je kompletní program balíčku Zkrášlovací pobyt pro ženy v Krkonoších: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili kvalitní ubytování v krkonošském hotelu 4* standardu. Ihned po příjezdu Vás bude čekat na pokoji sladké překvapení a mísa ovoce. Během Zkrášlovacího pobytu si budete moci pochutnat na bohatých snídaních formou švédských stolů a na večeři též formou studených a teplých švédských stolů v hotelové restauraci.

Ale hlavně budete hýčkány, zkrášlovány a cílem bude, abyste si během pobytu maximálně odpočinuly. O to se postarají následující procedury: klasická masáž zádové sestavy, čínská energetická masáž zad, reflexní terapie plosek nohou, laserové pleťová maska, dvě vířivové koupele se solí z Mrtvého moře (jak si procedury rozdělíte je zcela na Vás). Po relaxaci jsou na řadě proměny u kadeřníka. Pro každou dámu je připraven následující zkrášlovací balíček: mytí a střih, hloubkový vitamínový zábal, regenerační masáž hlavy a styling s fénováním.

Během celého víkendu budete moci využívat neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem s protiproudem, saunou, whirpoolem, fitnessem a posilovnou. K relaxačně - zkrášlovacím aktivitám ještě přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety či sportovní vyžití a to během celého roku.

K pobytu pro ženy lze doobjednat
Ke Zkrášlovacímu pobytu pro ženy v Krkonoších je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 2 320 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Krkonošemi pro dvě osoby 3 299 Kč, 3) Balíček Hit - reflexní terapie plosek nohou pro jednu dámu a masáž zádové sestavy a rukou pro druhou dámu - 1 599 Kč. Doobjednávky k pobytu pro ženy prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu můžete dále využít: vnitřní bazén s protiproudem, saunu, whirpool, fitcentrum, bowling, pestrou nabídku masáží, zábalů a koupelí, spinning, ping pong, squash, ricochet, solárium, půjčovnu kol, půjčovna lyží, kadeřnictví, hotelový obchod, venkovní relaxační terasu, dětský koutek a dětské hřiště. Blízké okolí nabízí mnoho možností na většinu letních i zimních sportů. Nedaleko hotelu je i adrenalin park s letní bobovou dráhou a dalšími aktivitami, které lze přiobjednat k pobytu.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje hotelu 4* kategorie Vám během Zkrášlovacího pobytu pro ženy v Krkonoších nabídnout kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s toaletou, televize se satelitním přijímačem, rádio, telefon, minibar, elektronický trezor a fén. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku. Pokoje nabízí výhled na Pec pod Sněžkou nebo na krkonošské kopce.

Stravování
Součástí pobytu jsou snídaně formou švédských stolů po oba dva dny a jedna večeře formou studených a teplých rautových stolů v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat druhou večeři. Hotel si zakládá na kvalitní a pestré stravě z vybraných surovin. Během snídaní si pochutnáte například na čerstvém pečivu či lahodných zákuscích přímo z hotelové pekárny, součástí večeří je vždy pestrý výběr salátů a sezónního ovoce. V hotelu Vám mimo dvou restaurací a letní terasy (kde v létě probíhá pravidelné grilování) bude k dispozici i bar v posledním (osmnáctém) patře, kde dělají ty nejlepší míchané drinky v Krkonoších a odkud je krásný výhled na okolní kopce.

Lokalita pobytu pro ženy
Krkonoše - Pec pod Sněžkou

Ostatní
Zkrášlovací pobyt pro ženy v Krkonoších je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 320 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází nonstop hlídané parkoviště pro hosty (též v ceně pobytu). Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]