14J Pohádková zámecká noc v Hluboké nad Vltavou


Akce - objednejte nyní a získejte slevu 2 000 Kč, která Vám bude odečtena z koncové ceny pobytu tzn za pobyt zaplatíte 6 999 Kč!

Tento pobytový balíček Vás zavede do stylového zámeckého hotelu v Hluboké nad Vltavou a mimo komfortního ubytování a výběrové stravy Vám nabídne i privátní relaxaci ve whirpoolu a neomezené užívání zámeckého wellness. Pokud tedy sháníte dárek pro novomanžele nebo si chcete užít neopakovatelnou romantickou noc na Hluboké, tak tento pobyt je správnou volbou.

Zde je kompletní program pobytu Pohádková zámecká noc na Hluboké: připravili jsme pro Vásubytování v zámeckém hotelu 4* standardu, který se nachází v prostorách anglického parku apřímo sousedí se zámkem Hluboká. Můžete se těšit na zámecké ubytování se vším všudy, pokoje s historickým nábytkem a replikami obrazů holandských mistrů dokreslují jedinečnou atmosféru místa.

Po příjezdu dámu mile potěší vázaná kytice růží. Poté určitě nevynecháte návštěvu zámku či procházku zámeckým parkem. Romantické chvíle jistě připraví privátní pronájem zámeckého whirpoolu, který si vychutnáte se sklenkou sektu. Relaxovat bude moci díky neomezenému vstupu do wellness centra, které obsahuje bazén s protiproudem, vířivku, Kneippův chodník, parní kabinu a fitness.

Pohádková zámecká noc by byla nekompletní bez večeře pro dva. Proto je součástí pobytuvýběrová romantická večeře při svíčkách doplněná o láhev vína v zámecké restauraci. Druhý den ráno Vás mile potěší snídaně se servisem až do postele a ani tentokrát nebudou chybět gurmánské lahůdky jako kaviár či sekt. Tento balíček bezpochyby zafunguje jako vydařený svatební dar, ale nikde není psáno, že si pohádkovou zámeckou noc nemůžete vychutnat i když už máte novomanželské období za sebou a nebo se na něj teprve pečlivě chystáte.

K pobytu Pohádková zámecká noc lze doobjednat
K pobytu pobytu Pohádková zámecká noc na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 200 Kč, 2) Prodloužení pobytu včetně polopenze pro pár - 4 500 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev kvalitního sektu s jahodami a mísa ovoce na pokoji - 999 Kč, 4) Vyjížďka kočárem po Hluboké - s přistavením kočáru přímo před hotel - 1 800 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Hlubokou a zajímavými místy jižních Čech pro pár (létá se celoročně) - 2999 Kč, 6) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár - 15 999 Kč, 7) Balíček Thajský Relax - pro každého z páru celková thajská masáž od thajských masérek - 2 998 Kč, 8) Balíček Kouzlo Hluboké - pro pána klasická masáž zádové sestavy a pro dámu masáž aromatickým olejem - 2 998 Kč, 9) Balíček Wellness - privátní pronájem hotelové sauny a 2x celková masáž od thajských masérek - 3 998 Kč,10) Masážní balíček Radost - uvolňujicí masáž obličeje pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 598 Kč, 11) Balíček Fun - 2 hodiny bowlingu a hodina na golfovém trenažéru - 1 200 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na zámecké ubytování jehož atmosféra bude dotvářena replikami obrazů holandských mistrů a na výbavu interiéru pokoje ve stylu zámku Hluboká. Každý pokoj nabízí originální architektonické řešení a svým vzhledem a prostorností Vám maximálně zpříjemní pobyt. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, TV se SAT, HiFi systém, telefon, minibar a trezor.

Stravování
Pohádková zámecká noc na Hluboké by byla nekompletní bez lahodných pokrmů. Během pobytu tedy nebude chybět snídaně s kaviárem a sektem, která Vám bude naservírována personálem "až do postele" a výběrová romantická večere při svíčkách doplněná o láhev kvalitního vína ve stylové zámecké restauraci Pánů z Růže.

Lokalita zámecké noci
Hluboká nad Vltavou (zámecký hotel přímo sousedí s budovou zámku na Hluboké)

Zajímavosti okolí
Mimo zámku, který je obklopen zámeckou zahradou, nabízí Hluboká další možnosti na zajímavý program. Z nabídky vybíráme například Alšovu jihočeskou galerii, ZOO, lovecký zámeček Ohrada s muzeem či aquapark Podskalí. Pokud se vypravíte za hranice Hluboké budete to mít kousek do Českých Budějovic, Českého Krumlova či na Šumavu.

Ostatní
Pobyt Pohádková zámecká noc na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu například na klasický víkend i déle (cena za druhou noc se snídaní je 3 200 Kč). Hotel poskytuje bezplatné parkování na uzavřeném parkovišti, za poplatek lze parkovat i v garáži. Pro handicapované klienty je bezbariérový přístup a na pobyt lze vzít i domácího mazlíčka.

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]