6SM Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách
Každý ví, že pod vrcholky Jeseníků je opravdu krásně. Tak proč tam jezdit jenom na víkend, když si můžete užít pětidenní pobyt. Příjemné ubytování v oblíbené lokalitě, lahodná strava, neomezený vstup do hotelového aquacentra a mnoho možností na výlety, túry či sportovní vyžití je pro Vás připraveno v balíčku Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách.

Zde je kompletní program Týdenního relaxačního pobytu v Jeseníkách: jak již bylo zmíněno, tentokrát se můžete těšit na ubytování v oblíbeném hotelu, který se nachází v podhůří Jeseníků. Na uvítanou po příjezdu pro Vás bude připravena láhev sektu a mísa ovoce. V ceně pobytového balíčku je zahrnuta polopenze, takže si budete moci vychutnat lahodné snídaně třeba se servisem až do postele a večeře v hotelové restauraci formou výběru z menu.

Kvalitní strava Vám jistě dodá dostatek energie na výlety po okolí či túry do hor. V ceně pobytu je zahrnut i pronájem kol (včetně mapy Jeseníků a helem) takže na jeden den jistě využijete pestrou škálu jesenických cyklostezek (v zimních měsících a v případě zájmu je pronájem kol nahrazen jinou aktivitou). Dále jisté nevynecháte relaxační možnosti. Během celého pobytu budete mít k dispozici neomezený vstup do hotelového aquacentra, které obsahuje bazén s protiproudem, brouzdaliště, finskou saunu, horkou páru, whirlpool, perličkovou lázeň a odpočívárnu s barem.

Vypravte se tedy na čerstvý vzduch do Jeseníků, užít si krásné přírody, letních i zimních sportů a plných doušků relaxace v aquacentru.

K Týdennímu relaxačnímu pobytu lze doobjednat
K balíčku Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Plná penze během celého pobytu 1 800 Kč, 2) Prodloužení pobytu na 7 dní / 6 nocí včetně polopenze - 3 200 Kč, 3) Balíček Relax - čokoládová masáž pro dámu a masáž hot stones pro pána - 1 699 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené hotelové pokoje standardu 3* disponující koupelnou s WC, TV se SAT a neomezeným internetovým připojením Vám po celý týden poskytnout velice příjemné ubytování.

Stravování
V ceně Týdenního relaxačního pobytu v Jeseníkách je zahrnuta polopenze. Každé ráno se budete moci těšit na lahodnou snídani (výběr ze sedmi menu), která může být i se servisem až do postele a k večeři si pochutnáte na libovolném chodu dle Vaší chuti z pestré nabídky jídelního lístku hotelové restaurace. V letních dnech Vám bude k dispozici nejen příjemná hotelová restaurace, ale i venkovní terasa. V případě zájmu lze k pobytu doobjednat plnou penzi.

Lokalita relaxačního pobytu
Severní Morava - Jeseníky - Rýmařovsko

Zajímavosti okolí
Blízké okolí Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Krásná příroda Jeseníků je jako dělaná na túry, pro cykloturistiku či běžecké lyžování. Pokud během víkendového pobytu dáte přednost poznávání historie, zajisté se vyprávíte na hrad Sovinec, zámky Janovice či Bruntál nebo na barokní křížovou cestu v Rudě. Z dalších zajímavých míst Jeseníků můžeme doporučit Rešovské vodopády, nejvyšší horu Moravy Praděd či vyhaslou sopku Uhlířský vrch.

Ostatní
Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách probíhá standardně ve všedních dnech a to od pondělí do pátku v případě zájmu o prodloužení pobytu Vám rádi připravíme kalkulaci. Balíček vhodně poslouží i jako pobyt pro seniory případně lze upravit i na pobyt pro rodiny s dětmi. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 8299,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]