5V Wellness víkend pro dva v Krkonoších


HIT Wellness víkend v Krkonoších Vás zavede do údolí pod naší nejvyšší horou a nabídne Vám kvalitní ubytování v oblíbeném hotelu, pestrý wellness program, lahodnou stravu a mnoho dalších možností pro maximálně vydařený relaxační pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend Krkonoše: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v oblíbeném krkonošském hotelu 4* standardu. Ihned po příjezdu budete přivítání sektem s jahodami, sladkým překvapením a mísou s ovocem. Během pobytu si budete moci pochutnat buďto na bohatých snídaních formou švédských stolů v hotelové restauraci nebo využít variantu snídaně se servisem až do postele. Dále nemůže chybět lahodná romantická večeře pro pár při svíčkách, která jistě potěší každého gurmána a jako bonus si vychutnáte čokoládové fondue.

Během celého pobytu budete moci využívat neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které je složeno z bazénu s protiproudem, sauny, whirpoolu, fitness centra a posilovny. Pro dámu je dále jako součást pobytu připraven zkrášlující čokoládový zábal a pán se zase může těšit na relaxaci při čínské energetické masáži. Ke kvalitnímu ubytování, lahodné stravě a wellness aktivitám přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety či sportovní vyžití během celého roku a dostanete maximálně vydařený wellness víkend.

Skladba Wellness víkendu v Krkonoších 
- Ubytování na 3 dny / 2 noci v oblíbeném 4* hotelu v Peci pod Sněžkou - přivítání sektem s jahodami, mísou ovoce a koláčky - bohaté snídaně švédskými stoly po oba dva dny - romantická večeře při svíčkách - čokoládové fondue pro pár - čínská energetická masáž pro pána - čokoládový zábal pro dámu - neomezený vstup do bazénu, whirpoolu, wellness a fitness centra

K Wellness víkendu lze doobjednat
K Wellness víkendu v Krkonoších je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro pár 2 320 Kč, 2) Vypadáš skvěle - kadeřnická proměna pro dámu - barvení nebo melír, mytí a střih, hloubkový vitamínový zábal, masáž hlavy, styling a fénování - 1 599 Kč, 3) Balíček masáží - kompletní klasická masáž celého těla pro dámu a masáž zádové sestavy pro pána - 1 999 Kč, 4) Balíček Relax Krkonoše - masáž zádové sestavy pro pána, skořicový zábal pro dámu - 1 399 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Krkonošemi pro pár 3 299 Kč, 6) Kadeřník pro dámu - mytí a střih, hloubkový vitamínový zábal, masáž hlavy, styling a fénování - 1 099 Kč, 7) Balíček Hit - reflexní terapie plosek nohou pro dámu a masáž zádové sestavy a končetin pro pána - 1 299 Kč, 8) Snowboard Speciál - celodenní pronájem vybavení na snowboard pro pár plus výuka s trenérem (2 hodiny) - 2 999 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu můžete dále využít: vnitřní bazén s protiproudem, saunu, whirpool, fitcentrum, bowling, pestrou nabídku masáží, zábalů a koupelí, spinning, ping pong, squash, ricochet, solárium, půjčovnu kol, půjčovna lyží, kadeřnictví, hotelový obchod, venkovní relaxační terasu, dětský koutek a dětské hřiště. Blízké okolí nabízí mnoho možností na většinu letních i zimních sportů. Nedaleko hotelu je i adrenalin park s letní bobovou dráhou a dalšími aktivitami, které lze přiobjednat k pobytu.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* kategorie Vám jistě zpříjemní pobyt v Krkonoších. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s toaletou, televize se satelitním přijímačem, rádio, telefon, minibar, elektronický trezor a fén. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku. Pokoje nabízí výhled na Pec pod Sněžkou případně na krkonošské kopce.

Stravování
Pobyt Wellness víkend v Krkonoších zaručeně potěší milovníky dobrého jídla. Součástí pobytového balíčku jsou snídaně formou švédských stolů (případně se servisem až do postele) a romantická večeře pro dva při svíčkách během druhého večera pobytu. V případě zájmu též neni problém doobjednat polopenzi druhá večeře by byla formou švédských stolů. Hotel si zakládá na kvalitní a pestré stravě z vybraných surovin. Během snídaní si pochutnáte například na čerstvém pečivu či lahodných zákuscích přímo z hotelové pekárny, součástí večeří je vždy pestrý výběr salátů a sezónního ovoce. V hotelu Vám mimo dvou restaurací a letní terasy (kde v létě probíhá grilování) bude k dispozici bar v posledním (osmnáctém) patře, kde dělají ty nejlepší míchané drinky v Krkonoších a odkud je krásný výhled na okolní kopce.

Lokalita wellness víkendu
Krkonoše - Pec pod Sněžkou

Ostatní
Wellness víkend v Krkonoších je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 2 320 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází nonstop hlídané parkoviště pro hosty (již v ceně pobytu). Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální na rodinné pobyty.

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]