19ZČ Prodloužený víkend Speciál v Mariánských Lázních
Pokud se k oblíbené lokalitě jako jsou Mariánské Lázně přidá luxusní ubytování v centru města na 4 dny, lahodná polopenze formou studených a teplých rautových stolů, pestrý výběr relaxačních procedur a neomezený vstup do wellness, tak dostaneme vskutku vydařený pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend v Mariánských Lázních: tentokrát se můžete těšit na nadstandardní ubytování v centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného hotelu se postarají o vydařený prodloužený víkend. Součástí pobytu je polopenze formou studených a teplých rautových stolů.

Během pobytu budete moci neomezeně relaxovat v moderním hotelovém bazénu či parní a finské sauně. A jak již bylo zmíněno, můžete se těšit i na pestrou nabídku relaxačních procedur. Součástí pobytu je: 2x klasická relaxační masáž celého těla, 2x zábal s éterickými oleji, 2x spa hydromasážní koupel a 2x reflexní masáž plosek nohou. Procházka po kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v kavárně jistě vhodně doplní tento prodloužený víkend plný relaxace a odpočinku.

K Prodlouženému víkendu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K Prodlouženému víkendu v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc - 3 200 Kč, 2) Balíček Beauty - zábal z mořských řas pro dámu, masáž plosek nohou pro pána - 1 799 Kč, 3) Balíček pro dámu - manikúra a pedikúra - 1 199 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - klasická masáž zádové sestavy pro pána a manikúra, ošetření a masáž rukou pro dámu - 1 699 Kč, 5) Balíček Luxus - čokoládová masážní kůra pro dámu a uvolňující masáž éterickým olejem pro pána - 2 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje tohoto lázeňského hotelu uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto nedávno otevřeném hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, župany, trezorem a připojením k internetu.

Stravování
V ceně Prodlouženého víkendu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou studených a teplých rautových stolů ve stylové hotelové restauraci. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Lokalita prodlouženého víkendu v lázních
Mariánské Lázně - Západní Čechy (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Prodloužený víkend v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy je v lázních klidněji (na libovolné čtyři dny a tři noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 200 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

cena: 13899,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]