5SM Wellness víkend pro dva v Jeseníkách


Wellness víkend v Jeseníkách spojuje pobyt ve vyhledávané lokalitě společně s pestrým relaxačním programem. Mimo to je pro Vás připraveno ubytování v oblíbeném hotelu, lahodná polopenze a další relaxační a sportovní vyžití.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v Jeseníkách: ubytujeme Vás v útulném hotelu, který se nachází v malebném podhůří Jeseníků. Během wellness víkendu Vám bude servírována lahodná polopenze v hotelové restauraci.

Wellness víkend v Jeseníkách je však hlavně o relaxaci a proto se můžete těšit na následující program: pro každého z páru je připraven regenerační tělový zábal a klasická masáž celého těla. Dále si jistě užijete hotelové aquacentrum, kde budete mít k dispozici bazén s protiproudem, finskou saunu, perličkovou lázeň, whirlpool a horkou páru.

Relaxaci doplníme o půldenní pronájem horských kol, abyste mohli poznávat blízké okolí díky mnoha kilometrům značených cyklostezek (v zimních měsících je pronájem kol nahrazen lahví sektu a ovocem na pokoji). K tomu přidejte procházky, túry, houbaření či výborné podmínky pro letní i zimní sporty a dostanete opravdu vydařený wellness víkend.

Skladba Wellness víkendu v Jeseníkách 
- Ubytování na 3 dny / 2 noci v oblíbeném hotelu v Jeseníkách - polopenze během celého pobytu - vstup do aquacentra pro pár - 2x klasická masáž nebo masáž obličeje - 2x regenerační zábal - výpůjčka kol pro pár (v zimě je nahrazenou jinou aktivitou)

Vybavení pokoje
Vkusně zařízené hotelové pokoje disponující sociálním zařízením, TV-SAT a neomezeným internetovým připojením jsou připraveny na Váš Wellness víkend v Jeseníkách. Jedná se o hotel 3* kategorie.

Stravování
V ceně pobytu Wellness víkend v Jeseníkách je zahrnuta polopenze. Každé ráno si pochutnáte na vydatné snídani (výběr ze 7 menu) a po oba večery Vás bude čekat lahodná servírovaná večeře. K dispozici Vám bude příjemná hotelová restaurace a při hezkém počasí i letní terasa.

Lokalita wellness víkendu
Jeseníky - Rýmařovsko

Zajímavosti okolí
Blízké okolí Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Krásná příroda Jeseníků je jako dělaná na túry, pro cykloturistiku či běžecké lyžování. Pokud během pobytu dáte přednost poznávání historie, zajisté se vyprávíte na hrad Sovinec, zámky Janovice či Bruntál nebo na barokní křížovou cestu v Rudě. Z dalších zajímavých míst Jeseníků můžeme doporučit Rešovské vodopády, nejvyšší horu Moravy Praděd či populární Adrenalin park.

Ostatní
Wellness víkend v Jeseníkách je možné uskutečnit i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 1 810 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 7999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]