17J Golfový pobyt v Českém KrumlověVíkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově Vám nabídne nejen golfové vyžití na oblíbeném krumlovském hřišti, ale i výběrové ubytování, lahodnou stravu a možnost seznámit se s jedním z nejkrásnějších měst v České republice.
Zde je kompletní program balíčku Víkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově: tentokrát Vás vypravíme do Českého Krumlova, který po právu patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Návštěvu krumlovského zámku byste si určitě neměli nechat ujít a proto je vstup již zahrnut do tohoto pobytového balíčku.

Po příjezdu Vás přivítáme welcome drinkem a následně pro Vás již bude připraven pokoj, který svým komfortem zajisté potěší i náročné klienty. Během pobytu Vás dále čekají lahodné snídaně formou švédských stolů (po dohodě se servisem až do postele) a čtyřchodová romantická večeře. Nyní se konečně dostaneme ke golfu. Můžete se těšit na privátní golfový trénink s profesionálním trenérem, který bude užitečný, jak pro začátečníky tak pro pokročilé hráče. Nově získané dovednosti si poté můžete osvojit při hře na 18 jamkovém hřišti.

K pobytu s golfem lze doobjednat
K balíčku Víkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 900 Kč, 2) Balíček Relax - masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž pro pána (obě procedury jsou hodinové) - 1 299 Kč, 3) Balíček Krumlov Speciál - pro dámu masáž lávovými kameny, pro pána klasická relaxační masáž celého těla - 2 399 Kč, 4) Balíček Hýčkání - pro dámu kompletní medová detoxikační kúra a pro pána reflexní masáž nohou a rukou (obě procedury jsou hodinové) - 1 699 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování v luxusně zařízeném pokoji hotelu 4* standardu. Samozřejmostí výbavy pokoje je koupelna, WC, TV se SAT, telefon a minibar.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů případně se servisem až do postele a čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci. V letních měsících poslouží k příjemnému posezení i venkovní terasa hotelu s výhledem na řeku a celé město.

Lokalita víkendového pobytu
Jižní Čechy - Český Krumlov (hotel se nachází v historickém centru města)

Zajímavosti okolí
V Českém Krumlově se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie či další zajímavá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Víkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. na prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]