5J Královský víkend pro dva v Hluboké
HIT Víkend pro dva v Hluboké s pestrým programem - to je komfortní ubytování 4* standardu v populární lokalitě, lahodná strava v čele s romantickou večeří, klasická masáž a masáž lávovými kameny, neomezený vstup do wellness centra a ještě navíc oblíbená projížďka kočárem po Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou: jak již bylo zmíněno, tento pobyt Vás zavede do Hluboké nad Vltavou. Ubytování v komfortních pokojích hotelu 4* standardu nacházejícího se nedaleko zámku doplníme o snídaně formou švédských stolů a romantickou večeři pro pár.

Po lahodném jídle přichází na řadu relaxace. Pro pána je připravena masáž lávovými kameny a dáma se může těšit na klasickou masáž celého těla. K tomu budete moci využívat neomezeného vstupu do hotelového wellness centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu.

Odpočatí a plní energie se jistě vypravíte na prohlídku jednoho z nejkrásnějších českých zámků či na procházku zámeckými zahradami. I když ani nemusíte, protože během druhého dne pobytu pro Vás bude před hotelem přistaven kočár a romantická vyjížďka kočárem po Hluboké bude moci začít. A věřte, že si ji užijete, stejně jako celý Víkend pro dva na Hluboké.

K Víkendu pro dva v Hluboké nad Vltavou lze doobjednat
K pobytu Víkend pro dva v Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 800 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu - 1 799 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - originální jogurtový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 1 699 Kč, 5) Balíček Hluboká Exklusive - zkrášlující zábal v banánových listech pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 2 699 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 7) Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 999 Kč, 8) Let balonem nad Hlubokou a okolím pro pár (pouze jaro až podzim) - 14 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro dva formou tříchodového menu v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, která se specializuje na místní i mezinárodní gastronomii, ale i caffe bar s letní terasou. Restaurace se dostala v roce 2012 do prestižního Maurerova výběru Grand restaurant.

Lokalita víkendu pro dva
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámku)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Sedm kilometrů to budete mít na zříceninu hradu Karlův Hrádek, dále se můžete vypravit do Českého Krumlova či do Českých Budějovic.

Ostatní
Víkend pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 800 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]