7V Pobyt v Českém ráji s vyhlídkovým letem

Ubytování v oblíbeném rodinném hotelu v srdci Českého ráje, lahodná strava, relaxace a hlavně zážitkový vyhlídkový let nad hrady a zámky toho krásného kraje Vás čekají pokud zvolíte tento pobyt Český ráj s vyhlídkovým letem.

Zde je kompletní program pobytu Český ráj s vyhlídkovým letem: tentokrát Vás ubytujeme v prostorných apartmánových pokojích rodiného hotelu, který se nachází v takové lokalitě, abyste to měli na všechna zajímavá místa Českého ráje "co by kamenem dohodil". V okruhu 3 kilometrů od hotelu budete mít zámek Hrubá Skála, hrad Valdštejn, historický Kopicuv statek, ale i koupaliště a přírodní pískovnu a mnoho turistických a cyklistických tras.
Těžko byste za víkend stihli poznat vše, co Český ráj nabízí a proto tento balíček obsahuje vyhlídkový let nad nejznámějšími hrady a zámky v Českém ráji (např. Skalní město, Valečov, Valdštejn, Turnov, Trosky, Kost...). Tato místa tedy poznáte a zcela jistě i krásně nafotíte z ptačí perspektivy.

Abyste mohli podnikat výlety po Českém ráji nejen nad zemí, ale i po zemi je v ceně pobytu zahrnut jednodenní pronájem horských kol pro pár. V zimních měsících či v případě zájmu je možné nahradit pronájem kol masáží zádové sestavy pro každého. Při takto pestrém programu si zasloužíte i porci relaxace, takže privátní odpočinek v hotelové sauně zcela jistě přijde vhod. A opomenuty nemohou být ani lahodné snídaně a romantická večeře včetně láhve sektu, která pro Vás bude připravena druhý večer pobytu.

K pobytu Český ráj s vyhlídkovým letem lze doobjednat
Víkendový pobyt Český ráj s vyhlídkovým letem je možné rozšířit o následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 600 Kč, 2) Balíček Relax Speciál - 2x masáž zádové sestavy a 2x relaxační masáž končetin - 1 399 Kč, 3) Balíček Relax - 2x klasická masáž celého těla (2x 75 min) - 1 280 Kč, 4) Balíček masáží - klasická relaxační masáž celého těla pro pána, masáž hot stones lávovými kameny pro dámy - 1 398 Kč, 5) Doobjednávka druhé večeře (lze i oběd) - 700 Kč pro pár. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu je sauna a půjčovna horských kol, zástavka cyklobusů, které jezdí v letních měsících po celém Českém ráji je ihned před hotelem, milovníci koupání zajisté ocení nedaleké přírodní koupaliště a populární pískovnu, blízké rybníky jsou vhodné i pro rybaření, na projížďky na koních lze využít služby jízdárny a v zimě jsou k dispozici běžecké tratě.

Vybavení pokoje
Prostorné apartmánové pokoje nedávno zrekonstruovaného hotelu poskytují velice příjemné ubytování. Apartmány jsou s oddělenou ložnicí, koupelnou s vanou a WC, dále disponují televizí se SAT, lednicí a připojením na internet.

Stravování
V ceně pobytu Český ráj s vyhlídkovým letem jsou zahrnuty snídaně po oba dva dny a druhý den pobytu se můžete těšit na romantickou večeři pro dva včetně lahve sektu. Hotelová restaurace nabízí pestrý výběr z české i zahraniční kuchyně. V letních měsících se dá stolovat i na venkovní terase před hotelem. V případě zájmu není problém k pobytu doobjednat druhou večeři či plnou penzi.

Lokalita víkendového pobytu
Český ráj - Turnovsko (hotel se nachází na samotě 4 Km od Turnova)

Zajímavosti okolí
Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která určitě stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Ostatní
Pobyt v Českém ráji s vyhlídkovým letem je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například na prodloužený víkend (cena za noc navíc je 1 600 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]