12V Zámecký pobyt pro dva - Liberecko


Zámecký pobyt pro dva Vám přináší stylové ubytování, lahodnou stravu v čele s dobovou večeři, piknik v prostorách zámeckého parku, výuku sokolnictví se zámeckým sokolníkem, ale i privátní pronájem wellness centra nebo relaxační masáže a to vše v romantickém zámeckém areálu.

Zde je kompletní program balíčku Zámecký pobyt pro dva: tentokrát Vás vypravíme do kouzelného hotelu, který se nachází na okraji zámeckého areálu, jež je tvořen novogotickým zámkem a anglickým parkem. Zámecký hotel 4 *standardu Vám poskytne své stylově zařízené pokoje.

Součástí programu Zámecký pobyt pro dva je neopakovatelný výlet do minulosti. Jako šlechtický pár se ve svém sídle budete moci těšit na speciální dobovou večeři při svíčkách, láhev vína přímo ze zámeckých sklepů, prohlídku zámecké Klenotnice a v neposlední řadě odpolední piknik v prostorách zámeckého anglického parku (po dohodě i se zapůjčením dobových kostýmů - sezónně). Jako novinku ještě k pobytu přidáváme hodinový zážitek - seznámení se a vyzkoušení sokolnictví se zámeckým sokolníkem.

K již takto pestrému programu ještě přidáme snídaně servírované až do postele a hlavně následující relaxační program. Vychutnáte si privátní pronájem vířivky, sauny a páry v hotelovém wellness centru a chybět nebudou ani masáže. Pro každého z páru bude připravena masáž z následujícího výběru: reflexní masáž zad, regenerační masáž končetin nebo klasická masáž zad a šíje. Před odjezdem ještě obdržíte dárek na rozloučenou, ale hlavně si odvezete vzpomínky na vydařený zámecký pobyt.

K Zámeckému pobytu pro dva lze doobjednat
K balíčku Zámecký pobyt pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 000 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje pro pár - 3 999 Kč, 3) Balíček Relaxace - medová masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 1 899 Kč, 4) Balíček Hit - jogurtovo-medový zábal pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 1 899 Kč, 5) Balíček Český ráj - zábal z mořských řas pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 099 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu jsou dále k dispozici následující služby: wellness centrum s finskou saunou, aroma párou, whirpoolem a masážemi, fitness centrum, tenisový kurt (s půjčovnou raket), multifunkční hřiště, půjčovna horských kol na mnoho cyklostezek po Českém ráji, kroket v zámecké zahradě. Nedaleko od hotelu je možné zajistit golf, jsou zde možnosti na koupání a rybaření, vyjížďky na koních a v zimních měsících na sjezdové a běžecké lyžovaní. Pokud vezmete na pobyt i své ratolesti, tak Vám ideálně poslouží hotelový dětský koutek.

Vybavení pokoje
Pokoje zámeckého hotelu standardu 4* jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD televizorem, klimatizací, přípojkami k internetu, minibarem a trezorem. Design pokojů spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabízejí pocit jedinečné sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje.

Stravování
Snídaně Vám během pobytu budou servírovány až do postele. Avšak mezi hlavní zážitky bude patřit dobová romantická večeře pro dva při svíčkách a odpolední piknik v prostorách zámeckého parku. V hotelu dále naleznete útulnou restauraci s letní terasou a lobby bar.

Lokalita zámeckého pobytu
Český ráj / Liberecko - (zámecký hotel se nachází mezi Turnovem a Libercem)

Zajímavosti okolí
Zámecký hotel je situován do jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky, na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec.Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která skutečně stojí za návštěvu. Zde je několik tipů na výlet: hrady - Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn, zámky - Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála, památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotka nebo Vyskeř, skalní města - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Ostatní
Zámecký pobyt pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]