21J Romantická noc v Českém Krumlově
Český Krumlov bezpochyby patří mezi nejkrásnější města v ČR. Díky pobytu Romantická noc v Českém Krumlově se nejen budete moci seznámit s jedinečnou atmosférou tohoto místa, ale zároveň prožijete romantickou noc v luxusním hotelu a vychutnáte si lahodnou romantickou večeři a relaxační procedury.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc v Českém Krumlově: jak již bylo zmíněno, tentokrát Vás vypravíme do města, které je díky své architektuře na seznamu památek UNESCO. Český Krumlov se rozprostírá nad řekou Vltavou a tvoří ho jedinečný soubor městské zástavby ze 16. století, spolu s rozsáhlým areálem hradu a zámku, který určitě neopomenete navštívit. Na romantické procházky malebným historickým centrem byste těžko hledali lepší místo.

Pokud zvolíte Romantickou noc v Českém Krumlově, tak Vás nečeká pouze návštěva jedinečného města, ale i výběrové ubytování v luxusním hotelu 4* kategorie. Můžete se těšit na komfortně zařízený pokoj, snídani formou švédských stolů či se servisem "až do postele" a hlavně na romantickou večeři formou čtyřchodového menu při svíčkách, která bude jistě gurmánským zážitkem. K tomu jsme Vám do balíčku ještě přidali hodinový bowling pro pár a nově jako akci dvě klasické hodinové masáže zádové sestavy.

Vypravte se tedy s námi prožít Romantickou noc s velkým R do kouzelného Českého Krumlova.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu Romantická noc v Českém Krumlově je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o druhou noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 900 Kč (v zimních měsících 2 500 Kč), 2) Balíček Relax Speciál - zkrášlující čokoládová masáž pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána - 1 699 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie, který prošel nedávno kompletní rekonstrukcí, zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV se SAT, telefonem a minibarem.

Stravování
Pobytový balíček Romantická noc v Českém Krumlově samozřejmě neopomíná ani na gurmánské potěšení. V ceně pobytu je zahrnuta nejen lahodná snídaně, která Vám v případě zájmu může být hotelovým personálem servírována až do postele, ale i čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci. V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní terasa s krásným výhledem na řeku a celé město.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Český Krumlov

Zajímavosti okolí
Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit například nedaleký zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk nad Vltavou, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Pobyt Romantická noc v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do úterý) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 5999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]