9SM Relaxační pobyt pro dva v JeseníkáchRelaxační pobyt Vás zavede pod nejvyšší moravskou horu Praděd a v čisté přírodě Jeseníků Vám poskytne ubytování v právě otevřeném, moderním hotelu 4* standardu, lahodnou polopenzi s regionálními pochoutkami i pestrý relaxační program v čele s masážemi, privátním whirpoolem i vstupem do bazénu a sauny.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační pobyt v Jeseníkách: připravili jsme pro Vás stylové ubytování v moderním horském hotelu v srdci Hrubého Jeseníku v chráněné krajinné oblasti nedaleko lázní Karlova Studánka. Kvalitně vybavené pokoje jistě potěší i náročné hosty. Po příjezdu na pobyt budeteuvítáni lahví vína. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi - snídaně formou švédských stolů doplní večeře a la carte v hotelové restauraci s pestrým výběrem krajových specialit.

Mimo mnoha možností na túry, procházky přírodou či sportovní vyžití (přímo u hotelu je tenis, squash, fitness i boulderová stěna) nemůže chybět ani program zaměřený na relaxaci. Pro každého z páru jsme do balíčku zařadili klasickou masáž zádové sestavy, romantické chvíle připraví privátní pobyt ve whirpoolu se svíčkami, ale nechybí ani vstup do sauny (můžete si vybrat z finské sauny, parní sauny a biosauny) a do hotelového bazénu. Vypravte se tedy do malebného krajiny Jeseníků užít si vydařený pobyt v moderním horském hotelu.

K Relaxačnímu pobytu v Jeseníkách lze doobjednat
K Relaxačnímu pobytu v Jeseníkách je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 950 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 350 Kč, 3) Balíček relaxace - čokoládové masáž včetně kokosového peelingu pro dámu a masáž končetin (případně zad) pro pána - 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
V roce 2014 otevřený, moderní 4* hotel nabízí horské ubytování vysokého standardu. Do základní výbavy každého pokoje patří postele s kvalitními matracemi, koupelna se sprchou či vanou, WC s nočním osvětlením, vysoušeč vlasů, pracovní stůl a sedací prostor se stolkem a křesly, wifi připojení kávový a čajový servis, LCD TV se satelitním připojením, trezor, minibar, telefon. Z pokojů je krásný výhled do okolní krajiny Jeseníků.

Stravování
Relaxační pobyt v Jeseníkách Vám zpestří i lahodná polopenze. Snídaně formou švédských stolů doplní každý večer večeře výběrem z menu a la carte. Hotelová restaurace nabízí hostům kvalitní pokrmy české a zejména regionální kuchyně. Zakládá si na vybraných a hlavně čerstvých surovinách a dopřeje Vám výjimečné gastronomické zážitky v krásné horské atmosféře. Lahodné pokrmy doplní široká nabídka nápojů včetně kvalitního českého piva. Restaurace je nekuřácká a nabízí i posezení na letní terase.

Lokalita relaxačního pobytu
Jeseníky - hotel se nachází v srdci Hrubého Jeseníku - Vrbno pod Pradědem

Ostatní
Relaxační pobyt v Jeseníkách je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 1 950 Kč pro pár), monitorované parkování je přímo u hotelu a je již zahrnuto v ceně pobytu, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi.

cena: 6999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]