1SM Relaxační víkend na zámečku v Beskydech
Připravili jsme pro Vás romanticko - relaxační víkend na zámečku v Beskydech, který byste si zaručeně neměli nechat ujít. Výběrové ubytování v oblíbené lokalitě pod Lysou horou doplněné o lahodnou polopenzi a pestrý relaxační program je garancí maximálně vydařeného pobytu.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend na zámečku v Beskydech: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na romantický hotel ve stylu zámečku v krásné přírodě Beskyd. Ubytujeme Vás ve stylově vybaveném výběrovém pokoji jehož součástí bude i koupelna s vířivou vanou.

Cílem pobytu bude hlavně maximální relaxace. V průběhu víkendu si vychutnáte masáže vulkanickými kameny, které dokonale uvolní svaly a podpoří imunitní systém Vašeho těla. Následovat budou havajské masáže ve spojení s aromatickými oleji a uklidňující hudbou, které mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. A kdyby Vám ani toto nestačilo, tak máte ve svém pokoji již zmiňovanou vířivou vanu a dále je pro Vás připraven i privátní vstup do hotelového relaxačního centra s whirpoolem a saunou.
Během pobytu nemusíte mít obavy ani o chuťové buňky. Vydatné snídaně formou švédských stolů a dvě romantické večeře při svíčkách formou tříchodového menu včetně aperitivu Vás zajisté donutí vyrazit na nějakou pěší či cyklistickou (v zimě běžkařskou) túru do krásné přírody Beskyd.

Skladba Relaxačního víkendu na zámečku v Beskydech 
- Ubytování na 3 dny / 2 noci v romantickém zámeckém hotelu 4* standardu - výběrový pokoj s vířivovou vanou - 2x masáž vulkanickými kameny - 2x havajská masáž aromatickými oleji - privátní vstup do hotelového relaxačního centra - snídaně formou švédských stolů po oba dva dny - 2x romantická večeře pro pár včetně aperitivu

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: whirpool s protiproudem, saunu, hydrojet, půjčovnu kol, bohatou nabídku masáží, kulečník, bowling, jízdu na koních, solárium, rybolov, koupání, tenisové kurty či fitness. V zimních měsících si přijdou na své milovníci běžeckého či sjezdového lyžování v nedalekém lyžařském středisku.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na luxusní, stylově vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se SAT, radiem, telefonem, lednicí s minibarem, trezorem, přípojkou k internetu, kávou a čajem k dispozici. Třešničkou na dortu Vašeho romantického pobytu je vířivová vana, která je součástí pokoje. Jedná se hotel 4* standardu.

Stravování
V ceně pobytového balíčku Relaxační víkend na zámečku v Beskydech je zahrnuta polopenze. Snídaně jsou formou švédských stolů a večeře formou tříchodového romantického menu při svíčkách včetně aperitivu v hotelové restauraci, která nabízí pestrý výběr místních specialit. Součástí restaurace je i vinný sklípek s bohatou nabídkou jakostních, přívlastkových i archivních vín. V létě probíhá obsluha též na terase před hotelem.

Lokalita relaxačního víkendu
Severní Morava - Beskydy - Ostravice

Zajímavosti okolí
Okolí hotelu poskytuje mnoho možností na aktivní program a to jak v létě (např. pěší turistika, houbaření, cykloturistika), tak v zimě (sjezdové i běžecké lyžování). Pokud dáte raději přednost výletům za poznáním, budete mít též z čeho vybírat: nedaleká zřícenina hradu Hukvaldy, vyhlídková věž Štramberská Trúba, muzeum Tatry v Kopřivnici, Valašské muzeum či známý skanzen v Rožnově pod Radhoštěm patří mezi několik alternativ, které Vám můžeme vřele doporučit.

Ostatní
Relaxační víkend na zámečku v Beskydech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 300 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat na relaxační víkend s Vámi.

cena: 9899,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]