9SČ Víkendový pobyt pro dva v HarrachověRelaxační víkend Vás zavede do 4* hotelu v turisticky oblíbeném Harrachově. Komfortní ubytování, lahodná strava, relaxační možnosti, mnoho letních i zimních aktivit jsou garancí, že zde prožijete vydařené tři dny.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Harrachově: tentokrát Vás vypravíme do 4* hotelu jehož interiér prošel během roku 2014 kompletní rekonstrukcí a v současné době nabízínadstandardní horské ubytování. Hotel se nachází v klidné části Harrachova v ideální lokalitě pro zimní sporty (jen 150 m od sedačkové lanovky a několika vleků i běžeckých tras) i letní aktivity (pěší turistika, cykloturostika, poznávání).

Po příjezdu budete přivítání sektem a nebude chybět romantické aranžmá pokoje se svíčkami a okvětními lístky růží. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a čtyřchodovéromantické večerní menu v hotelové restauraci. Neomezené užívání hotelového wellness centrase saunou a bazénem jistě vhodně doplní pestré venkovní aktivity Krkonoš. Součástí balíčku je iHarrachov card, kterou je možné využít na slevy po celém Harrachově a okolí. Vypravte se tedy na vydařený pobyt do Harrachova, perly Krkonoš.

K Relaxačnímu víkendu v Harrachově lze doobjednat
K Relaxačnímu víkendu v Harrachově je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 780 Kč, 2) Balíček Relaxace - klasická celková masáž pro dámu, masáž zádové sestavy pro pána - 1 300 Kč, 3) Vyhlídkový let nad Krkonošemi pro pár 3 399 Kč. Doobjednávky k relaxačnímu víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Moderně zařízené pokoje po kompletní rekonstrukci v roce 2014 nabízí kvalitní ubytování 4* standardu. Do základní výbavy každého pokoje patří vlastní nezávislé topení, SAT TV 32´ s cca 25 TV programy, WiFi připojení, samostatné WC a moderně vybavená koupelna s vanou.

Stravování
Součástí pobytu Relaxační víkend v Harrachově jsou snídaně formou pestrých švédských stolů na každý den pobytu. Druhý večer si vychutnáte čtyřchodové romantické menu v hotelové restauraci, která nabízí jak tradiční českou tak mezinárodní kuchyni s důrazem na čerstvost a kvalitu surovin. V hotelu je i pekárna takže jistě vyzkoušíte i lahodné domácí zákusky či pečivo a na lahodný koktejl můžete zajít do Lobby baru.

Lokalita relaxačního víkendu
Krkonoše - Harrachov

Ostatní
Relaxační víkend v Harrachově je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 1 780 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkovné je již zahrnuto v ceně pobytu). Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobyt je ideální i pro rodiny s dětmi - v hotelu jsou k dispozici rodinné pokoje.

cena: 5999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]