8SČ Luxusní wellness víkendový pobyt pro ženy - Jizerky









Luxusní wellness víkend pro ženy v Jizerských horách Vás zavede do hotelu, který dovedl koncept wellness pobytu k naprosté dokonalosti. Komfortní ubytování ve stylovém hotelu 4* Superior, lahodná polopenze, celkové klasické masáže, relaxační koupele, neomezené užívání hotelového spa centra s bazény a římskými lázněmi i sport centra, posezení v hotelové kavárně i vinárně a to vše pod kopečky Jizerských hor u frýdlantského zámku.

Zde je kompletní program pobytu Luxusní wellness víkend pro ženy v Jizerských horách: tentokrát se můžete těšit na výběrové ubytování v nedávno otevřeném luxusním hotelu, který si Vás svým vybavením, pokoji i wellness možnostmi jistě ihned získá. Komfortní ubytování doplníme o stravování formou polopenze - snídaně s bohatými buffetovými stoly a večeře formou čtyřchodového menu dle výběru od hotelového šéfkuchaře.

Ale hlavním zaměřením tohoto wellness víkendu je luxusní relaxace. Pro obě dámy bude připravenacelková klasická masáž, kterou ještě doplní odpočinek v masážní vířivé vaně. Dále si jistě užijeteneomezený vstup do hotelového wellness centra, kde Vám bude k dispozici venkovní koupací jezírko, vnitřní bazén s protiproudem, whirlpool, římské lázně s finskou saunou z cedrového dřeva, parní lázeň s uvolňujícími se přírodními esencemi, relaxační místnost s panoramatickým výhledem na Jizerské hory a wellness bar. Vyznavačky aktivního pobytu potěší neomezený vstup do hotelového sport centra, které nabídne squash, badminton, tenisový kurt a fitness centrum.

Večer si dámy zpříjemníte posezením v hotelové vinárně a během dne si zajdete na lahodnou kávu se sladkým překvapením do kavárny (oboje je též součástí tohoto pobytu). Okolí s mnoha možnostmi nazajímavé výlety (jistě neopomenete návštěvu zámku, který je jen 15 minut chůze od hotelu) i pestrým vyžitím během letní i zimní sezony. Dopřejte si tedy luxus stylového wellness hotelu a vychutnejte si tento nadstandardní relaxační pobyt.

K Luxusnímu wellness víkendu pro ženy v Jizerských horách lze doobjednat
K wellness víkendu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dvě dámy - 3 490 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro dvě dámy - 4 470 Kč, 3) Balíček relaxace - 1x masáž lávovými kameny a 1x reflexní masáž nohou - 980 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní, individuálně designované pokoje standardu 4* Superior jednoznačně osloví i náročné klientky. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, WiFi internet, minibar, trezor, klimatizace, LCD TV, vysoušeč vlasů, možnost přípravy kávy a čaje. Některé pokoje mají i terasu případně zahrádku.

Stravování
Luxusní wellness víkend pro ženy Vám zpestří i lahodná polopenze. Snídaně formou bohatého bufetu doplní každý večer čtyřchodové menu dle výběru. Hotelová restaurace je panoramaticky prosklená a láká svým celoročním výhledem na hřebeny Jizerských hor a frýdlantské údolí, kterému dominuje zámek. Za pěkného počasí se nabízí posezení na velkorysé terase. Hotel si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mnohaletou mezinárodní praxí. Restaurace se specializuje na moderní mezinárodní kuchyni a v její nabídce naleznete i regionální a sezónní speciality.

Lokalita wellness víkendu
Frýdlant v Čechách (hotel se nachází 15 minut chůze od zámku)

Ostatní
Luxusní wellness víkend pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 4 470 Kč pro dvě dámy), parkování je přímo u hotelu, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované klienty, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi. Jako bonus nabízíme k tomuto balíčku možnost brzkého nástupu na pobyt již od 11 hodin a pozdní ukončení pobytu až v 18 hodin.

cena: 11999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]